Karadeniz Pet

Ankara'dan Yavru Alınmış Takımlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
DİNLENDİRİLMELERİ SONA ERDİ. YUVA KAPAKLARINI AÇTIM. YAKINDA YUMURTLAYACAKLAR: YUMURTLADIKLARI AN İLAN ÇEKİLECEKTİR.

01 - Irkı: Normal

02 - Cinsiyeti: Çift

03 - Yaşı: -

04- Sağlık Durumu: Çok iyi

05- Bilezik No: Yok

06 - Fiyatı: Çifti 90 TL

07 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

08 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Ankara içi

10 - İrtibat Telefonu: Özel Mesaj ya da konu altına yorum yazarak ulaşınız.

11 - Mail Adresi: -

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

13 - Açıklamalar: 2 çift yavru aldığım kuşlar satılıktır. 1. Takım tekrar yumurtlayıp 2. kuluçkasına yatmak üzere. 2. Takım şu an dinlendirmede. Dişinin ceresi tekrar kararmaya başladı. Kuşlar yumurtladıklarında ilan geri çekilecektir.

2. Takım

1. Takım (Kuşlar yumurtladı. O yüzden ilandan çekildi.)

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar. Maşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah nevzat bey hem damızlık kuş lariniz hem yavruları güzel kuşlar. Fiyat da çok uygun. Hayırlı satışlar olsun..

Maşallah hayırlı satışlar inşaallah

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
cidden cok temiz kuşlar, fiyatta cok uygun.

Maşallah.Alana satana hayırlı olsun.

Maşallah nevzat bey hem damızlık kuş lariniz hem yavruları güzel kuşlar. Fiyat da çok uygun. Hayırlı satışlar olsun..

Maşallah hayırlı satışlar inşaallah

Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun.
Elimdeki normal muhabbet sayısını azaltıyorum. O yüzden satıyorum. Üretime devam etsem satmayı düşünmezdim. Yavru ya da yumurtaları olmadığı sürece satışa koyuyorum. Diğer anaçlarım da boşa düşünce satışa koyacağım.

Hayırlı satışlar olur inşallah bişey gözüme takıldı bendede pvc kafes var o asagida duran nedir tepsinin içindeki ?

Peki hocam kerameti nedir Bunun . Bunu neden kullanıyorsunuz yararı nedir .

Taban malzemesi. Sadece ben kullanmıyorum. Çoğu kişi kullanıyor. Forumda açılmış konular var. Ayrıca google arama motoruna da yazarsanız ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Teşekkür ederim kardeşim

Rica ederim.

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 10:08 --

1. Takım Yumurtladığından satış dışıdır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:20 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

İlan günceldir.

Maşallah hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

İlan günceldir.

Merhaba hocam,
bir çift alıp benim kafesteki eş olup olmadıkları belli olmayan 2 kuşun yanına atsam ne olur acaba? Eğer bir sorun yaratmayacaksa bu çifti almayı düşünüyorum.

Merhaba hocam,
bir çift alıp benim kafesteki eş olup olmadıkları belli olmayan 2 kuşun yanına atsam ne olur acaba? Eğer bir sorun yaratmayacaksa bu çifti almayı düşünüyorum.

Geniş bir salmaya koyacaksınız ya da geniş bir çifthaneyse, 4 adet kuşa yetecek bir kafesse sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Tabi kesin birşey söylemek mümkün değil. Anlaşamayabilirler de. Ama yuva takarsanız ve üretirseniz diğer kuşlara sıkıntı çıkarırlar diye düşünüyorum. Benim daha önce damızlık olarak ayırdığım box kafeslerimde dişi erkek karışık kimi de eş tutmuş halde sorunsuz yaşıyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Şunu da unutmadan ekleyim. Daha önce yavru aldığım 2 çift kuşumu yer darlığından aynı gözde tuttum. Sorun yaşamadım. Ama dediğim gibi yüzde 100 garanti verilemez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

İlan günceldir.

Geniş bir salmaya koyacaksınız ya da geniş bir çifthaneyse, 4 adet kuşa yetecek bir kafesse sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Tabi kesin birşey söylemek mümkün değil. Anlaşamayabilirler de. Ama yuva takarsanız ve üretirseniz diğer kuşlara sıkıntı çıkarırlar diye düşünüyorum. Benim daha önce damızlık olarak ayırdığım box kafeslerimde dişi erkek karışık kimi de eş tutmuş halde sorunsuz yaşıyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Şunu da unutmadan ekleyim. Daha önce yavru aldığım 2 çift kuşumu yer darlığından aynı gözde tuttum. Sorun yaşamadım. Ama dediğim gibi yüzde 100 garanti verilemez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

İlan günceldir.

teşekkürler hocam duruma göre iletişime geçerim sizinle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri