Karadeniz Pet

Ankara'dan selamlar sevgiler :)

• Konbuyu başlatan Batuhan Eroğul
  • Başlangıç tarihi
B

Batuhan Eroğul

Guest
Herkese merhaba,

Adım Batuhan. 16 yaşındayım. Mesleki açık öğretim lisesinde Bilişim Teknolojileri alanında okuyorum. Bir dönem acemi olarak webmaster işleriyle uğraştım şimdi de balıklarla uğraşıyorum. Ankara / Keçiören'de oturuyorum. 1 adet çek kırması muhabbet kuşumla aranızdayım :)

Hoşgeldiniz. İyi forumlar dilerim

Hoşgeldiniz iyi forumlar.

Ailemize hoşgeldin sefalar getirdin Batuhan kardeşim :) Bende Ankara Batıkent'deyim.

Muhammet ne işle meşkulsün sen

aramıza hoş geldın kardeşim hayırlı forumlar :)

hoş geldin ablacım hayırlı formlar dielrim umarım kalıcı olursun :)

aramıza hoş geldın kardeşim hayırlı forumlar :)

Hoş bulduk. Teşekkürler :)

Hoşgeldin kardeşim .İyi forumlar :)

Hoş bulduk. Teşekkor ederim :)

Ailemize hoşgeldin sefalar getirdin Batuhan kardeşim :) Bende Ankara Batıkent'deyim.

Hoş bulduk abi :) Batıkent ters düşüyor yakın olsaydı arada bir ziyaretine gelirdim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:07 --

kardeş hoşgeldin

Hoş bulduk :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:08 --

hoş geldin ablacım hayırlı formlar dielrim umarım kalıcı olursun :)

Hoş bulduk abla. Merak etmeyin kalıcıyım :)

hoş geldin ablacım hayırlı formlar dielrim umarım kalıcı olursun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:10 --

pardon yanlış kopyalama oldu :)))))

kalıcı kal tabi gidip neyapcan nere gitcen bu sogukta :))))))))

hoş geldin ablacım hayırlı formlar dielrim umarım kalıcı olursun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:10 --

pardon yanlış kopyalama oldu :)))))

kalıcı kal tabi gidip neyapcan nere gitcen bu sogukta :))))))))

Abla gitcek yer çok ama böylesine aile ortamı bulmak çok zor :)

Ne guzel bi Ankarali daha! Hosgeldin Batuhan. :)

hoşgeldin batuhan kardeşim. umarım güzel keyifli zaman geçirirsin forumda. çekler güzel ırk bence, benimki 2 aydır benimle, 1 aylıkken almıştım. 6 kelime öğrendi, neredeyse haftada bir yeni kelime öğrenmeye başladı, sadece akşamları 1-2 saat ilgileniyorum üstelik :)

Ne guzel bi Ankarali daha! Hosgeldin Batuhan. :)

Hoş bulduk hemşerim :)

hoşgeldin batuhan kardeşim. umarım güzel keyifli zaman geçirirsin forumda. çekler güzel ırk bence, benimki 2 aydır benimle, 1 aylıkken almıştım. 6 kelime öğrendi, neredeyse haftada bir yeni kelime öğrenmeye başladı, sadece akşamları 1-2 saat ilgileniyorum üstelik :)

Hoş bulduk :) Benim kerata daha bana alışamadı. Daha doğrusu ben alıştıramadım :D Ben akşamları 1 saat anca ilgileniyorum benden çok annem uğraşıyor kuşla. :)

Aramıza hoşgeldin.

Keyifli Forumlar.

Hoş bulduk hemşerim :)

Hoş bulduk :) Benim kerata daha bana alışamadı. Daha doğrusu ben alıştıramadım :D Ben akşamları 1 saat anca ilgileniyorum benden çok annem uğraşıyor kuşla. :)

kuşun alışma süreleri değişken oluyor yahu. bu son aldığım çek acayip bir şey çıktı :) önceki yerli kuşum yemek yediğimi bir yıl boyunca anlamamıştı, sanırım biraz kalın kafalı çıktı eheh :) ama bu çek sıpası 2-3 haftada yemek yediğimi anladı, ufak ufak kendisine dokunmayacak tarzda yiyecekleri benim gözetimimde tatmaya başladı. ırkları bir yana, aynı ırkın kuşları karakterleri sebebiyle farklı olabiliyor. her yeni kuşta yeni şeyler öğreniyor insan.