Karadeniz Pet

Anormal TÜY dağılımı neden olabilir ?

lilacthecrazybirb

Yeni Üye
Merhaba, bu kuşum 1 yasında sürekli kuluçkaya yatıyordu. İlk kez yavruladı İki yavrusuda hasta doğdu şuan iyileşmiş sayılırlar. Sürekli kuluçkaya yatmaya devam etti bende erkekle ayırdım yemesi içmesi normal görünüyor ama tipinde bir anormallik var cok yattıgı için karın bölgesindeki tüyler değişmiş olabilir diye düşünüyorum ama bana zayıflamış gibi geliyor. Sizce neden olabilir ?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-12-16 at 11.02.47 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-16 at 11.02.47 (1).jpeg
    130.6 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba, bu kuşum 1 yasında sürekli kuluçkaya yatıyordu. İlk kez yavruladı İki yavrusuda hasta doğdu şuan iyileşmiş sayılırlar. Sürekli kuluçkaya yatmaya devam etti bende erkekle ayırdım yemesi içmesi normal görünüyor ama tipinde bir anormallik var cok yattıgı için karın bölgesindeki tüyler değişmiş olabilir diye düşünüyorum ama bana zayıflamış gibi geliyor. Sizce neden olabilir ?
Sık sık üst üste kuluçka olunca tüylerde yumurtaya yatmaktan dolayı dökülme bozulma olabilir vitamin mama takviyesi yapın az olmak kaydıyla arada yulaf verebilirsiniz ve mutlaka b vitamini verin şuan kuluçkada yatan kuşum ilk kuluckasi onun bile karın tuylerinde kuyruk tugunde azalma olmuş kendileri de yuvaya tüy bırakıyor bilerek

Merhaba, teşekkürler vitamin takviyesi yapıyorum yumurta maması alacagım
Merhaba ricaederim kuru mama satılıyor nette onlardan alıp işine haşlanmış yumurta ve sebze katıp verebilirsiniz kilo almasina yardımcı olur haftada 1 gün yeterli olacaktır kizismasini istemiyorsanız havuç vermeyin teninde Nijer olmasın

Geri