Karadeniz Pet

Ardap kullanimi ?

tornado25

Meraklı Üye
Tek bir kusum var tebbir olsun diye Ardap spray aldim ve kanatlarina kuyruk kismi ile ensesine kullandim Ama galiba biraz fazla ve yakindan sIktigim icin kusum baya rahatsizladi sarhos gibi oldu cok üzülüyorum dünden beri keyfi yok ne yapmam lazim ama denge sorunu cokdu ilk basta simdi yavas yavas düzeliyor acaba nerde yanlis yaptim yardim ederseniz sevinirim tskler sürekli gözu kapali uyuma modunda sonra irkiliyor kendi topluyor tekrar ayni zehirlendimi acaba?ardap güvenli diye biliyordum :(

Son düzenleme:
Ardapı 30cm. mesafeden 2-3sn. boyunca kuşun üzerine ve kafesinin içine (yem ve suyu aldıktan sonra) sıkman gerekirdi..
Şu anda iyi havalandırılmış sıcak ortamda tutun. Banyo yaptırabilirsin. Yıkanmıyorsa spreyle üzere su sıkabilirsin. Yıkandıktan sonra muhakkak sıcak bir ortamda kurutulmalı. Saç kurutma makinesi kullanmayın.
Geçmiş olsun.

Ardapı 30cm. mesafeden 2-3sn. boyunca kuşun üzerine ve kafesinin içine (yem ve suyu aldıktan sonra) sıkman gerekirdi..
Şu anda iyi havalandırılmış sıcak ortamda tutun. Banyo yaptırabilirsin. Yıkanmıyorsa spreyle üzere su sıkabilirsin. Yıkandıktan sonra muhakkak sıcak bir ortamda kurutulmalı. Saç kurutma makinesi kullanmayın.
Geçmiş olsun.
Levet bey ben kanatlarinin altina filanda sIKtim kuyuruguna filan galiba hata yaptim yani kusu elimize almadan 30 cm mesefaden mi 2-3 saniye sIKacagiz kullanimi böylemi acaba peki yüzüne filan gelmezmi öyle tskler simdiden cevabiniz icin

Yüzüne gözüne her yerine gelsin. Ancak bak yazdıklarımı dikkatli oku.
Direk kuşun üzerine değil, kafesle beraber kuşa elini hareket ettirerek sıkacaksın..

Hafta sonu bunla ilgili bi video çekeyim ben en iyisi..
bunu
Levet bey gercekden cok iyi olur yoksa basimiza is alacaz bunu kullanirken size zahmet bir video yüklerseniz harika olur tskler simdiden benim gibi ilk defa kullananarkadaslara cok yardimci olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

Tek bir kusum var tebbir olsun diye Ardap spray aldim ve kanatlarina kuyruk kismi ile ensesine kullandim Ama galiba biraz fazla ve yakindan sIktigim icin kusum baya rahatsizladi sarhos gibi oldu cok üzülüyorum dünden beri keyfi yok ne yapmam lazim ama denge sorunu cokdu ilk basta simdi yavas yavas düzeliyor acaba nerde yanlis yaptim yardim ederseniz sevinirim tskler sürekli gözu kapali uyuma modunda sonra irkiliyor kendi topluyor tekrar ayni zehirlendimi acaba?ardap güvenli diye biliyordum :(

Hafta sonu video yu bekliyorum Levent Bey size zahmet olcak ama kusura bakmayin bir´daha hatali birsey yapmak istemiyorum. :(

konuyla pek alakası yok ama,
sanırım kullandığınız ardap orijinal...
nerden temin ettiğinizi ve kaça mal ettiğinizi yazabilirmisiniz?

sağolun...
ben orjinalini buralarda bulamadım..
sizin kuş içinde geçmiş olsun..
inşallah düzelir...

sağolun...
ben orjinalini buralarda bulamadım..
sizin kuş içinde geçmiş olsun..
inşallah düzelir...

Tskler evet benim hatam oldu yoksa spray sorun yok ben asiri kullandim kusa ve yakindan sIktim baya rahatsiz oldu dünden beri bakalim yikandi yavas yavas düzelecek gibi
Ardap sitede görmüstüm bir petshop reklam vermisdi ücretini bilmiyorum piyasaya göre pahalimi orjinal gbi duruyor isterseniz bir bakin iyi günler dilerim

https://www.mybestpetshop.com/quiko-ardap-sprey-750mlorjinal-p-5789.html

Yok gözlerinde simdilik bir sorun yok isde fazla kullaninca dokunuyor demek Levet bey video cekip koyacak kullanimi ile ilgili cok kisiye faydasi olur umarim ama sarhos gbi dunden beri kusum basinda bekliyorum biraz yem yemeye basladi gibi herseyin fazlasi zarar dogru imis

Tskler evet benim hatam oldu yoksa spray sorun yok ben asiri kullandim kusa ve yakindan sIktim baya rahatsiz oldu dünden beri bakalim yikandi yavas yavas düzelecek gibi
Ardap sitede görmüstüm bir petshop reklam vermisdi ücretini bilmiyorum piyasaya göre pahalimi orjinal gbi duruyor isterseniz bir bakin iyi günler dilerim

https://www.mybestpetshop.com/quiko-ardap-sprey-750mlorjinal-p-5789.html

ARDAP yazısı soldan sağa değil,
yukardan aşağıya doğru olanlardan arıyorum.. fakat yok...

Galiba bundan bahsediyorsunuz orhan bey kutunun bir yaninda uzunlamasina yazilmis Ardap diger tarafda ise yanlamasina yazilmis bendekide yani direkt iki tarafindada ardap yazisi dikey degildir orjinaldede kapaginin icindede numaralar var zaten orjinalinde

Benim düsüncem linkini verdigim orjinal yinede iyisini siz bilirsiniz saygilar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

malesef ardabi yanlis kullanimindan dolayi kusumu kaybettim :( siz siz olun cok dikkat edin bu tür kimyasal kullanirken ben hatali yaptim cezasini cok agir ödeddim :(

gerçekten son mesajınızı görünce üzüldüm :( çok geçmiş olsun

Geri