Karadeniz Pet

arkadaslar cinsiyet ve yorumlariniz lutfen

34arda34

Meraklı Üye
qqdWzq.jpg
arkadaslar 3 aydir sahip oldugum erkek kusumu degistirmek zorunda kaldim ciflesmeyi beceremiyodu yeni bir erkek kus attim icine eski erkegin yuzune bile bakmadi yeniyle opusme birbirini kasima asi tutuu yani sadece cinseyitinden tam emin olmak istiyorum ve yas hakkinda bir yorumlarinizi bekliyorum

oQXk49.jpg
4mjMoA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:31 -->-> Daha önceki mesaj 09:16 --

rL52rV.jpg

59aQJD.jpg

Son düzenleme:
1 yaş ve üzeri daş gibi erkek :D

aynen ole tas gibi cunki ayacip baskin ve kararli 1 gun oldu kafese gireli hic yabancilik cekmedi geldiginden beri disiyi kovalamaktan vazgecmedi digeri 10 daka kur yapardi 3 saat dururudu bu ole degil disi hakkinda bir yas fikriniz varmi

qqdWzq.jpg
arkadaslar 3 aylik erkek kusumu degistirmek zorunda kaldim ciflesmeyi beceremiyodu yeni bir erkek kus attim icine eski erkegin yuzune bile bakmadi yeniyle opusme birbirini kasima asi tutuu yani sadece cinseyitinden tam emin olmak istiyorum ve yas hakkinda bir yorumlarinizi bekliyorum

oQXk49.jpg
4mjMoA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:31 -->-> Daha önceki mesaj 09:16 --

rL52rV.jpg

59aQJD.jpg

Sizce 3 aylik kus ciflesir mi ? :D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3 aylik degil 1,5 yasindaydi kus bende 3 ayi gecmisti
yukarda yanlis yazmisim

Son düzenleme:
Geri