Karadeniz Pet

Arkadaşlar çok ACİL yardım

• Konbuyu başlatan KusKuslar
  • Başlangıç tarihi
K

KusKuslar

Guest
Kuşun kanadının altında bir çıkıntı var büyük ve kanıyor kanatları kan olmuş bu nasıl hastalık

link : http://i.hizliresim.com/bQ4ZEG.jpg Lütfen cevap verin bilgi fikir verin!

Allah acil şifa versin

arkadaşlar yokmu fikri olan ölmesin kuşumuz 11 yaşında şuan

Kanama çok mu az gibi duruyor

O birgunluk is degil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:52 -->-> Daha önceki mesaj 01:51 --

Onun için bir günde öleceğini düşünmüyorum inşallah. Veterinere götür yarin acilen. Ura benzediği için çok abartili olmadigi sürece kanamayida durdurmani tavsiye etmem pis kan atiyor olabilir nihayetinde. Yapicak bisey yok is bizim bilgimiz dişinda . Allah saglikli uzun omur versin.

Hocam benim kuşunda kanadın da çıkmıştı veterinere götürdüm ur dedi bi arkadaşım vardı güvercin besliyordu babasına gösterdim tüy dönmesi olmuş dedi güzelce onu eliyle patlattı kirli kan çıktı tüy v.s fazla canı yandı ama ellemedi sonra eve getirdim ben 2 gün sonra onu jilet ile kökünden kestim ve tiramüsü merhemi sürdüm şimdi iyileşti turp gibi maşallah hiç bi sorunu yok.

İyice bi kontrol et bak tüy dönmesi v.s de olabilir yakında güvercin besleyenler varsa bilirler güvercinlerin kanatında da oluyor böyle.

Benim kuşda böyle idi.

15mcobp.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar kafesin kapılarında yemliklerin yaylı kısımlarına dikkat edin yaylarınsivri ücları kuşlara batıyor fark etmiyoruz sonra bu sorunları yaşıyoruz

Çokgeçmiş olsun ilk iş işin ehli bir veterinere götürmelisin

Geri