petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar nolur bakarmisiniz? Yeni aldim acidigim icin durumu nasil sizce?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Kivim benim tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Bi petshop sahibi nasil boyle vicdansiz olabilir ben anlamiyorum cok kucuk kuyrugu bile yok iki kanadi da kaniyodu aldigimda hemen veterinere goturdum. İyi olurmu sizce? [​IMG]

2. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    pet shopları adam akıllı denetleyen bir kurul yok ki ,
    böylerinin derisini yüzeceksin ozaman anlayacaklar bu kuşun ne çektiğini ,
    hiç mi bakmaz bir insan varsa yoksa para para allah belasını versin paranın bukadar mı
    vicdan yoksunu bu kuş satıcıları , doğru düzgün denetlenmeleri lazım artık önüne gelen pet shop açıyor , hayuvanlara eziyet etmekten başka amaçları yok , yalancı adi pisliklerin.

#2 Emre Özcan, 29 Mart 2016
    Son düzenleme: 29 Mart 2016
  3. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Aynen oyle gercekten cok uzucu

4. devilstar

devilstar New Member

Beğenileri:
    0
    Çok üzücü gerçekten. Böyle bakıma muhtaç hayvanları alıp getirdiğiniz için sizi takdir ediyorum. Bakım ilgi ve güzel beslenmeyle iyi olurlar umarım. İyileşme süreçlerini paylaşırsanız bizler de mutlu oluruz.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Benim fikrim sevginizle düzelecektir mama da verin ona kalıtımsal bi hastalığı yok ise tüyleri gelir yerine şuan tüy değişimde gibi duruyor strestende yolmuş olabilir güle güle besleyin çok tatlı bir arkadaşınız olmuş

Sayfayı Paylaş