Karadeniz Pet

Arkadaslar nolur bakarmisiniz? Yeni aldim acidigim icin durumu nasil sizce?

Kivim benim

Meraklı Üye
Bi petshop sahibi nasil boyle vicdansiz olabilir ben anlamiyorum cok kucuk kuyrugu bile yok iki kanadi da kaniyodu aldigimda hemen veterinere goturdum. İyi olurmu sizce?
QBPOEA.jpg

XkbR7o.jpg

pet shopları adam akıllı denetleyen bir kurul yok ki ,
böylerinin derisini yüzeceksin ozaman anlayacaklar bu kuşun ne çektiğini ,
hiç mi bakmaz bir insan varsa yoksa para para allah belasını versin paranın bukadar mı
vicdan yoksunu bu kuş satıcıları , doğru düzgün denetlenmeleri lazım artık önüne gelen pet shop açıyor , hayuvanlara eziyet etmekten başka amaçları yok , yalancı adi pisliklerin.

Son düzenleme:
pet shopları adam akıllı denetleyen bir kurul yok ki ,
böylerinin derisini yüzeceksin ozaman anlayacaklar bu kuşun ne çektiğini ,
hiç mi bakmaz bir insan varsa yoksa para para allah belasını versin paranın bukadar mı
vicdan yoksunu bu kuş satıcıları , doğru düzgün denetlenmeleri lazım artık önüne gelen pet shop açıyor , hayuvanlara eziyet etmekten başka amaçları yok , yalancı adi pisliklerin.

Aynen oyle gercekten cok uzucu

Çok üzücü gerçekten. Böyle bakıma muhtaç hayvanları alıp getirdiğiniz için sizi takdir ediyorum. Bakım ilgi ve güzel beslenmeyle iyi olurlar umarım. İyileşme süreçlerini paylaşırsanız bizler de mutlu oluruz.

Benim fikrim sevginizle düzelecektir mama da verin ona kalıtımsal bi hastalığı yok ise tüyleri gelir yerine şuan tüy değişimde gibi duruyor strestende yolmuş olabilir güle güle besleyin çok tatlı bir arkadaşınız olmuş

Geri