Karadeniz Pet

Arkadaşlar bu kuslari ayirayimmi birbirini gagaliyorlar

Cicekkiz

Yeni Üye
Bu erkek olan tarçın;

https://ibb.co/5jXWS2z

Bu disi olan zeytin;

Tarçının önceki eşi hastaydı ilk onunla kafese girmişti iyi anlaşıyorlardı olmuştu zeytin.tarcinin yanına bir tane daha disi aldım yanlız kalmasın diye onun adıda zeytin,tarçın yanına yaklaşınca dışı olan onu gagaliyor ama ilklerde birbirlerini kaşımışlardı baya sonradan dışı olan buna gaga atmaya başladı başka kafese koyun dedi biri bana.Beraber salınca beraber uçuyorlar anlasiyorlarda anlaşamıyorlar korkuyorum dışı erkegi gagalarken öldürür diye.ayri kafeslere koydum dışı biraz kafes demirlerini gagaladı uykuya yattı şimdi erkek olanda sakın konuşmuyorlar ayirdim açaba yanlış mı yaptım kuserlermi veya kuşlar etkilenirmi bu durumdan

Bnmkilerde de suaralar ayni sorun var 3 aydir keyifleri cok yerindeydi , hatta erkek nereye gitse disi oraya gidiyordu ama 1 2 hafta once tuye girdiler ve ondan sonra hersey degisti , h.sonu erkegin kanadi yaralanmisti nasil oldugunu gormedim ama disiden suphelendim h.sonundan sonra ki surecte. Cunku artik erkek disinin pesinden gidiyor , birbirlerini kasiyorlar ( daha cok erkek) erkek yem yediriyir falan ama disi bazen birden gaga atiyor :( ayirmak icin kafes aldim ama disiyi erkek rahat etsin diye kafesten alinca bile erkek hmn cikmak yanina gitmwk istiyor. Disi de diger kafese cok yabanci. Ikisinin de morallerini bozmaya kiyamadim. Disi surekli demirleri de kemirmeye calisiyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu erkek olan tarçın;

https://ibb.co/5jXWS2z

Bu disi olan zeytin;

Tarçının önceki eşi hastaydı ilk onunla kafese girmişti iyi anlaşıyorlardı olmuştu zeytin.tarcinin yanına bir tane daha disi aldım yanlız kalmasın diye onun adıda zeytin,tarçın yanına yaklaşınca dışı olan onu gagaliyor ama ilklerde birbirlerini kaşımışlardı baya sonradan dışı olan buna gaga atmaya başladı başka kafese koyun dedi biri bana.Beraber salınca beraber uçuyorlar anlasiyorlarda anlaşamıyorlar korkuyorum dışı erkegi gagalarken öldürür diye.ayri kafeslere koydum dışı biraz kafes demirlerini gagaladı uykuya yattı şimdi erkek olanda sakın konuşmuyorlar ayirdim açaba yanlış mı yaptım kuserlermi veya kuşlar etkilenirmi bu durumdan

Tarçının cere rengi foto da soluk mavi ve beyazlık var gibi çıkmış eğer öyleyse tarçın büyük ihtimalle dişidir.

Geri