Karadeniz Pet

Arkadaslar bu yavru 22 gunluk

Mert Yildirim

Paylaşımcı Üye
gelisimi guzelmi ? Yoksa yavasmi evim cok sicak oluyor kaloriferli ev oldugundan normalmi 2 yavru var yuvalikda
w1c95.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

not annesi bagirdigindan odum koptu geri koymak zorunda kaldim foto net degil ama :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

en buyugu 25 gunluk tuyleri tam cikdi nerdeyse kuyruk haric ama buna kafam takildi :D

rengi çok güzel maşallah.üretimden anlamam ama fazla elleme bence

Bende de 25 günlük var seninkinden biraz daha toplu :) ama gelişimi iyi sıkıntı yok. Ben elime aldığımda anne baba kızıyorlar bana :) hatta elimdeyken gördülermi tellere yapışıp bağırıyorlar bana

Bende de 25 günlük var seninkinden biraz daha toplu :) ama gelişimi iyi sıkıntı yok. Ben elime aldığımda anne baba kızıyorlar bana :) hatta elimdeyken gördülermi tellere yapışıp bağırıyorlar bana

bendede öle babasi beni takmiyor evcil ama disi bagiriyor beni gorunce yavru elindeyse bagirincada koymak zorunda kaliyorum :)

Günde 1 defa alıp alıştırmaya çalışıyorum şimdiden ama ufaklık yem verecek mi sanıyor bilmem parmağım gagasına değdimi ısırıyor :)

benim bu böle degil simdiden alisdi nerdeyse elimi uzatiyorum elimi kovaliyor en buyuguyse benden kaciyor elime alinca bagiriyor :) sanirim en kucugu alismis bana en kucugu erkek olursa egiticem :D rengide cok guzel olur ins. dedesinin rengi babasin rengi bu degil cunku :)

Son düzenleme:
dedelerinin rengini bilmem ama benim anne baba yeşil ufaklık mavi :)
Sanırım benimkiler yavru yeme düştükten sonra birdaha yumurtlayacak.4 günde 2 defa kabuksuz yumurta çıkardım dişiden. Kalsiyum eksikliği var sanırım kabuğunu yapamıyor. Hayırlısıyla yavru yeme düşsün de 2-3gün dinlendirecem anne babayı sonra tekrar yatacaklar kuluçkaya sanırım sürekli çiftleşiyorlar ve 2 dir kabuksuz yumurta çıkıyor dişiden

Sanırım benimkiler yavru yeme düştükten sonra birdaha yumurtlayacak.4 günde 2 defa kabuksuz yumurta çıkardım dişiden. Kalsiyum eksikliği var sanırım kabuğunu yapamıyor. Hayırlısıyla yavru yeme düşsün de 2-3gün dinlendirecem anne babayı sonra tekrar yatacaklar kuluçkaya sanırım sürekli çiftleşiyorlar ve 2 dir kabuksuz yumurta çıkıyor dişiden

alah yavrulariniza uzun omurler versin mama yapmiyormusunuz icine kalamar ezin veya yumurta kabugunu iyice ezip koyarsaniz kabuk suz yumurta sorunu kalkar :)

az da olsa katıyordum yumurta kabuğu fakat anladım ki çok az katıyormuşum.Bugün mamalarına kalamar kemiği ve yumurtayı bolca ezip ekledim ama pek yemediler

az da olsa katıyordum yumurta kabuğu fakat anladım ki çok az katıyormuşum.Bugün mamalarına kalamar kemiği ve yumurtayı bolca ezip ekledim ama pek yemediler

yerler zamanla onlar alisir bu arada imzandaki isareti kaldirirmisin neonaci isareti irkci isaretidirde !

Bu ülkede siyasi propaganda yapmadığın sürece düşünce özgürlüğü var unutma :)
ve neonaci değil nazi almanyasının sembolüdür kendisi. Ayrıca Türk bayrağı silüeti ya da Kurt koyunca rahatsızlık duymuyorsunuz da buna mı takılıyorsunuz?
Şakacı seniiii :)

yok o ndan degil sinir oluyorum almanyada okuyorum bildigin gibi okularda neonaci isareti cok var irkcilari somuruyorlar heleki turkleri o yuzden gormeye sinir oluyorum kusura bakma seninle alakasi yok

Geri