petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar bu yavru 22 gunluk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mert Yildirim tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    gelisimi guzelmi ? Yoksa yavasmi evim cok sicak oluyor kaloriferli ev oldugundan normalmi 2 yavru var yuvalikda [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

not annesi bagirdigindan odum koptu geri koymak zorunda kaldim foto net degil ama :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

en buyugu 25 gunluk tuyleri tam cikdi nerdeyse kuyruk haric ama buna kafam takildi :D

2. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    rengi çok güzel maşallah.üretimden anlamam ama fazla elleme bence

3. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

Bende de 25 günlük var seninkinden biraz daha toplu :) ama gelişimi iyi sıkıntı yok. Ben elime aldığımda anne baba kızıyorlar bana :) hatta elimdeyken gördülermi tellere yapışıp bağırıyorlar bana

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0

bendede öle babasi beni takmiyor evcil ama disi bagiriyor beni gorunce yavru elindeyse bagirincada koymak zorunda kaliyorum :)

5. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

Günde 1 defa alıp alıştırmaya çalışıyorum şimdiden ama ufaklık yem verecek mi sanıyor bilmem parmağım gagasına değdimi ısırıyor :)

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    benim bu böle degil simdiden alisdi nerdeyse elimi uzatiyorum elimi kovaliyor en buyuguyse benden kaciyor elime alinca bagiriyor :) sanirim en kucugu alismis bana en kucugu erkek olursa egiticem :D rengide cok guzel olur ins. dedesinin rengi babasin rengi bu degil cunku :)

#6 Mert Yildirim, 30 Aralık 2013
    Son düzenleme: 30 Aralık 2013
  7. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

dedelerinin rengini bilmem ama benim anne baba yeşil ufaklık mavi :)
    Sanırım benimkiler yavru yeme düştükten sonra birdaha yumurtlayacak.4 günde 2 defa kabuksuz yumurta çıkardım dişiden. Kalsiyum eksikliği var sanırım kabuğunu yapamıyor. Hayırlısıyla yavru yeme düşsün de 2-3gün dinlendirecem anne babayı sonra tekrar yatacaklar kuluçkaya sanırım sürekli çiftleşiyorlar ve 2 dir kabuksuz yumurta çıkıyor dişiden

8. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0

alah yavrulariniza uzun omurler versin mama yapmiyormusunuz icine kalamar ezin veya yumurta kabugunu iyice ezip koyarsaniz kabuk suz yumurta sorunu kalkar :)

9. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

az da olsa katıyordum yumurta kabuğu fakat anladım ki çok az katıyormuşum.Bugün mamalarına kalamar kemiği ve yumurtayı bolca ezip ekledim ama pek yemediler

10. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0

yerler zamanla onlar alisir bu arada imzandaki isareti kaldirirmisin neonaci isareti irkci isaretidirde !

11. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

Bu ülkede siyasi propaganda yapmadığın sürece düşünce özgürlüğü var unutma :)
    ve neonaci değil nazi almanyasının sembolüdür kendisi. Ayrıca Türk bayrağı silüeti ya da Kurt koyunca rahatsızlık duymuyorsunuz da buna mı takılıyorsunuz?
    Şakacı seniiii :)

12. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    yok o ndan degil sinir oluyorum almanyada okuyorum bildigin gibi okularda neonaci isareti cok var irkcilari somuruyorlar heleki turkleri o yuzden gormeye sinir oluyorum kusura bakma seninle alakasi yok

13. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

:) durum anlaşıldı o zaman.

14. ismail baktır
    Gizli

bu yavrunun kaç yavru daha vardı

15. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    7 yumurta vardi ve malesf 2 si cikdi digerleri bosdu simdi en buyugu 25 en kucugu 22 gunluk

Sayfayı Paylaş