Karadeniz Pet

arkadaşlar yardim ve yorumlarinizi bekliyorum

bunyamin

Meraklı Üye
Arkadaşlar daha önceki konularimda yazmıştım 4 ay önce falan bi dışı bi erkek kus almıştım çift değillerdi kavgada etmiyorlardı 2 3 ay es olmadılar ne yaptysam tam ümidi kesmistim sanırım es oldular opustuklerini görmedim ama birbirlerini kaşıdıklarını gördüm konuya geleyim yuvalik 4 aydır takılı hic girmiyolardi son 4 gündür cikmiyolar ben korktuklarından girdiğini düşünüyorum ama şöyle bisey var dişinin çevre rengi kahverengiden beyaz maviye dönmüştü simdi yine kizisiyor kahverengilesiyor ve yuvaligi actm baktm içi tüy diski ve yuvaligi kemirmelerinden dolayı tahtatozu olmuş bide içerden arada kanat sesleri geliyor ben hic çiftleştikleri bu görmedim yuvalikta buisi yapıyı olabilirlermi ben varken pek dışarı cikmadiklaei için bisey göremiyorum korkudan girselerdi bu zamana kadar takılıydı daha önceden hic girmemişlerdi ama korktuğunda girdikleride belli sonuç olarak bana yardim edebilir misiniz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

kimse yorum yapmicakmi

Kuşlar yuvaliktada çiftleşir 1 ay daha sabredin olmadı ayırmayı denersiniz maşallah kuşlarınıza

Geri