petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Qulamhuseyn Qurbanov tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaslar yardiminiza ehtiyacim var kusum tuy tokuyor ama gozlerinden hoslanmadim tuy tokumumde boyle oluyormu yoksa hasta??? Birde mumkunse cinsiyeti ve kac ayliq olmasini soylerdiniz bence 3-5 civarinda birinci tuy tokumudur [​IMG][/url[​IMG][​IMG][​IMG] tesekurler

2. Yusuf ŞANLI

benm bir kuşumada öyle olmuştu veteriner mantar dedi bir pet shop sahibine gösterdim bişeyi yok göz nezlesi olmuş dedi bi damla verdi ama ismi yok kutunun içinde 2 gün üst üstte kullandım hiçbişeyi kalmamıştı göz nezlesi olabilir bir süre sonra gözünün içi kızarıyor

3. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0
    Tesekurler

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mantar ihtimaline karşı trosyd kullanın ama eğer kızarıklık başlarsa mantar değildir.

5. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş