petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar yardım @@@

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mero2512 tarafından 6 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Mero2512

Mero2512 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba ben dün dişi kuşun yanına bir erkek aldım ilk geldiklerinde dişi kafasını kaşımaya çalıştı yem kusmaya çalıştı ama erkek istemedi gibi kaçtı veya zorla öpüştü hemen kaçtı şimdi ise birbirlerine çok bağırıyorlar erkek öyle duruyor dişi hızlı hızlı hareket ediyor sonra kafasını kaldırıp öpmeye çalışıyor sonra cayır cayır bağırıyor sizce ayırmalı mıyım yoksa kuşlardan birini değiştirmeli miyim ?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Zarar verici kavga etmedikleri sürece ayırmaya gerek yok. Erkek ortama alışınca hareketlenip üstünlük kuracaktır.

3. Mero2512

Mero2512 New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşu gövdesiyle birlikte kafa sallaması normal mi ? Ayak da atıyor aynı zamanda

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Dişilerde bu hareketlerde bulunabilirler.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Siz yine de fotoğraf paylaşırsanız iyi olur bir bakalım kuşlarınıza. Şiddetli kavga yok ise ayırmaya da gerek yok

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Bi Soorun Yok Bence

7. Mero2512

Mero2512 New Member

Beğenileri:
    0
    Konuyu açtıktan 10 dk sonra resmen birbirlerine girdiler ve dayanamayıp gittim değiştirdim hepinize teşekkürler

Sayfayı Paylaş