Karadeniz Pet

artık benim de bir muhabbet kuşum ta taaaa

• Konbuyu başlatan Derya ŞENSOY
  • Başlangıç tarihi
Çek-yerli kırmasına benziyor gibi çok güzel renkleri var maşaAllah :)

kuşa zaman verin 1 hafta sonra cine döner :)

http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/kusumun-irki-5619.html bu konuda resmi varkafasının ustundeki beyazlığakadar aynı ben yandan çektiğimden gözükmemiş o beyazlık :)

kuşum alıştı ama elden hala cok korkuyor yabancılardan korkuyor ama parmağıma omzuma koyunca duruyor, acıkınca uykusu gelince kafesine gidiyor lamba alışkanlığı vardı çözdük sanırsam :) kuşum daha yavru 2 yada 2.5 ay civarı daha konuşmasına cok var 1 hafta anca olmuştur kuşumla :)

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Gerçekten güzel bir mubiş ilk önce güven sağlayın derim size güvenirse egitimi çok kolaylaşır.

Kuşunuz maşallah çok güzel evet bu kuşu aldığınız kişi size doğru bilgiler vermiş buna sevindim kuşunuz baskın parçalı 40 günlük civarı bir erkek hayırlı olsun

http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/kusumun-irki-5619.html bu konuda resmi varkafasının ustundeki beyazlığakadar aynı ben yandan çektiğimden gözükmemiş o beyazlık :)
kuşum alıştı ama elden hala cok korkuyor yabancılardan korkuyor ama parmağıma omzuma koyunca duruyor, acıkınca uykusu gelince kafesine gidiyor lamba alışkanlığı vardı çözdük sanırsam :) kuşum daha yavru 2 yada 2.5 ay civarı daha konuşmasına cok var 1 hafta anca olmuştur kuşumla :)

evet desen yapısı çok benziyor gerçekten sanırım mutasyonları aynı ancak renkleri farklı...maşallah sizinkine de adı ne?ben henüz isim koymadım :p

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Gerçekten güzel bir mubiş ilk önce güven sağlayın derim size güvenirse egitimi çok kolaylaşır.

çok tşk ederim...

Kuşunuz maşallah çok güzel evet bu kuşu aldığınız kişi size doğru bilgiler vermiş buna sevindim kuşunuz baskın parçalı 40 günlük civarı bir erkek hayırlı olsun

yerli üretim dediklerinden değil mi yani ırkı?
bu arada hala sessiz hala ağzını açıp kapıo biraz uyukluo filan...beni endişelendiriyor...
şimdi arkadaşlar ben bu gece gece lambası bırakmalı mıyım bu kuşa?satın aldığım yerde bırakıolar mıydı sormak aklıma gelmedi?

Ağız açma kapamayı ya sıcaktan yapıyodur. yada yenı ortama geldıgı ıcın korkuyor ondan lambaya gerek varmı bılmıyorum ama gece cıkabılecek sesler onu ürkütebilir o yüzden o seslerin nerden geldigini görmesi acısından olabilir belki

Ağız açma kapamayı ya sıcaktan yapıyodur. yada yenı ortama geldıgı ıcın korkuyor ondan lambaya gerek varmı bılmıyorum ama gece cıkabılecek sesler onu ürkütebilir o yüzden o seslerin nerden geldigini görmesi acısından olabilir belki

tşk ederim jackaltr...
bu konuda fikri olan?
peki onu ne zaman uçurmalıyım?

bir de arkadaşlar yavrular buyuklere göre daha mı çok uyurlar?

genelde çok hareket edip yorulunca sık sık uyurlar elınızde bile uyuyabiliyorlar yavruların uyuması lazım ki büyüsün :D
uçurma konusuda istediginiz zaman uçurabilirsiniz siz kapıları pencereli kapayın salın odaya meraklıdır mubişler zaten odada her yeri gezerler

Geri