Karadeniz Pet

Artık Yeter !

Leyla Sömür

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi muhabbet kuşum şimdiye kadar 3 kuluçka geçirdi ve 3 üde boş.Çiftleştiklerini gördüm ama erkek üstünde sadece adım atıyor kanadını açması zorundamı bunda bi sorun varmı yıllardır bekliyorum gelmedi.Erkektemi sorun dişi demi ? Sağlam bi tarif verin artık :(((

erkek de sorun degiştirin erkegi en iyi tarif bu bence :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:55 --

yanlız su da var yenı bır erkek aldıkdan sonra dişiyi enaz 20 gun dınlendırmenız gerekıyor

Çiftteki bir kişiyi sonradan değiştirmek çok karışık olur. Arkadaşın dediği gibi 20 gün beklemen gerekir ve sorun oğlunuzda.

Dinlendirmek gerekiyor derken yuvalığımı alıyım kafesten yoksa yanına erkeği atmıyım mı ?

Kuşlarınızın yaşları ne kadar.. Kesin ve kesin erkekte demeyeceğim.. 5 YAŞINI GEÇMİŞ dişilerde de yumurtlasalar bile yumurtanın boş olma olasılığı yüksek. Başıma geldiğinden diyorum.. Defalarca yavrusu alınmış bir erkeği öyle bir dişi de denedim 3 kuluçka da boştu.. Daha sonra ayırdım başka dişi de erkek yine verim verdi!!! yaşları genç ise erkekte sorun olma olasılığı yüksek

Olur fakat o şekilde yaşlarını anlamak zor.. Fotoğraflarını da bekliyoruz

Bence de fotoğraf attın. Ama size şunu diyeceğim. Dişi yada erkek yumurtaya kendileri de zarar veriyor olabilir. Bu durum da erkek yapıyorsa ayırılmalı. Ama her şey zorlaşır. Ama dişi zarar veriyorsa yapacak bir şey yoktur.

erkegi ver iyi kızışık bir erkek al sorun çözülür

Dişiniz güzel yaşı için bir şey diyemeyeceğim erkeği değiştirin bakalım inşaallah yavru alırsınız

Damızlık erkek al

Bir sorum daha olucak 40*40 mdf piyasa değeri nedir acaba ?

mtf bit yapar hiç almayın
yanlız kuş yıpranmıl cok 3 kulucka uzun bır zaman erkegı degiştirsenız bıle dişinin yanına atmayım en 20 gun dişiyi bakıma alın

Geri