petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avispray

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Eren Temiz tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Eren Temiz

Merhaba 1 ay dır kuşuma avispray bit spreyini kullanıyorum kuşum bitliydi hemde aşırı derece. İlacı kullandıktan 1-2 hafta sonra üstünden ölü bitler dökülüyordu ama ilaç kuşa zararlı içinde ki maddeler kuşa zararlı olmalı çünkü kuşta
    Denge sorunu
    Gözde sulanma
    Alerjik hapşırma gibi ve nefes nefese kalma

İlacın üstünde yazanları aynen uyguladım

30-40 cm uzaklıktan haftada 3 defa olmak üzere diyor. Aynısını uyguladık. Üzerinde yazan yan etkilerde bizim kuşta olandan yok, ve kuşun o halini gördükçe üzülüyorum ilacı kullanmayı kestik kuş vicudundan ilacı atmaya başladı sirke verdik biraz içini temizlesin diye çok şükür bu gün toparladı gibi. Ve şunu anladım artık piyasada ki hiç bir ilaca güvenmemek gerek.

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kardeş sıkarken yemlikler ve sulugu çıkarttın mı

3. Eren Temiz

Uygulamayı kafesin dışında yaptık. Yani kafesteki gıdalar oyuncaklar ile ilacın hiç bir teması olmadı.

4. Samet YILDIZ

Kardeşim tünekleri kaldır önce bir kaba yarısına kadar su doldur sonrada yarım çay kaşıgı tuz koy karıştır.sonra içine pinpon topu at yavruysa o topla oynarken hem yıkanır hemde eğlenir :) tavsiye.

5. Eren Temiz

Yavru değil artık ama banyo yapmayı sever. Ama üzerindeki illet şey kuşu mahfediyor.

6. Samet YILDIZ

O işi ben kökten çözdüm ara tarak veya normal saç taragına sırkeyi bol bol dök kuşu inciltmeyecek şekilde kanat altları hariç her yerini sirkeyle tara üfle kuş zaten kendini sirkelediği zaman görürsün dökülenleri :)

7. Eren Temiz

Sirkeyi bol bol dökerimde kuşa zararı olmaz mı ?

8. Samet YILDIZ

Onu sen ayarlıyacaksın :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Avispray

,
  2. avispray fiyat

,
  3. avispray kullanımı