Karadeniz Pet

Avispray

Adanali

Meraklı Üye
Arkadaşlar avispray ilacı aldımda kullanımı falan üstünde yazıyor ama yinede sizlere sormak istedim kullanan arkadaşlar var mı ? Nasıl iyi geliyormu mubişlere bi sıkıntı olur mu ??

bence sadece hava o hepsini sakın sıkmayın az sıkın birde gözüne dikat edin

BEN YAKLAŞIK İKİ YILDIR KULLANIYORUM. YAKINDAN VE YOĞUN SIKILMADIKÇA BİR SIKINTI ÇIKARMIYOR. YAKIN SIKIMDA KUŞLAR BİR HAYLİ ÜŞÜYOR VE ISINMALARI ZAMAN ALIYOR. YAKLAŞIK 20-30 cm MESAFEDEN YAVAŞ YAVAŞ GÖZÜNE GELMEYECEK ŞEKİLDE KANAT ALTLARINA, GÖBEĞİNE, SIRTINA VE KUYRUĞUNA UYGULUYORUM. 3-4 GÜN ARA İLE UYGULAMA YAPTIĞIM ZAMAN KAŞINMA PEK OLMUYOR. 4 GÜNÜ GEÇİNCE YİNE BİTLENMEYE BAŞLIYORLAR.

etkisi olmuyor mu yani ? kusları elime almamak için aldım bu spreyi

ben 2 senedir aynı çiftime bakıyorum sadece 1 kere kullandım o şeyi kuşlarımında biti piresi hiç olmadı yokta kuşun kasınmasını bitlendi algılıyorsanız kuş temizlik yapar kendini o şekilde süsler bakım yapar tüylerini tarar

ilk defa kullanıcam bakalım.. önceki bit ilacıda varda kusları elime almak istemiyorum hem ürktügünden hemde çok fena ısırıyorlar kanatıyorlar diyebilirim :) benimde kusların öyle bit sorunu yok ancak ayda 1-2 defa kullanmak iyi olur ne olur ne olmaz bit pire düşmesin yavrucaklara.. bnimde 2 çiftim var ama bi icraatleri yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

birde diger bit ilaçlarından pahalı normalde 5 tlye alıyordum bunu 10tlye verdi adam..

o spreyden ölen kuş biliyorum ondan artık kullanmıyorum ama ölen kuşların sahibi o kutunun hepsini sıkmıs kus napsın

yuhh hepsi sıkılırmı ya akla bak zaten canı ne kusların