petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avisprey bit spreyi gözlere zarar verir mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat NUR tarafından 1 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    Yeni aldığım kuslarima en az 30 cm uzaklıktan avisprey bit spreyi sıktım sabah baktığımda kuşların göz kapakları şişmiş kasinıyorlardı, sıkıntı buyur mu, hemen spreyle su siktim ama

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    kuşunuza sirke karışımlı su püskürtmeniz yeterli olacaktır. kimyasal maddelerden ( sözde zararsız ) uzak durulması taraftarıyım. ayrıca hazır mamalar hariç başka bir hazır madde vitamin vs. gibi şeylerin verilmesini desteklemiyorum tüy döneminde yulaf meyve ve banyo yeterli olur. hastalık dönemlerinde b vitamini dışında başka ilaç kullanmayı.n

3. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    Kuslarin gözlerini görünce panikle hemen kuşların kutusundan spreyi alıp sıktım onun içinde sirkeli su vardı insallah sirke de yakmaz diye dusundum ama bilmeyerek iyi bisey yapmisim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Düzelir birkaç güne. Geçmiş olsun. Sprey sıkarken genelde kaçırıyorlar gözlerini.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu bit spreyi zararları