petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avromec Vitamin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Halil50 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Halil50
    Gizli

Halil50 Guest

Arkadaslar Avromac Aldım Nasıl Kullanıcam Anlatırmısınız ? Elimde İlaçlar Var Nasıl Kullanıcam Bilmiyorum

Avisol Vitamin :
    Supervit c Vit
    vitamin b (markası hatırlamıyorum)
    Vİlmectin :
    Avromec :
    avosal antibakteriel ilaç bu İshal ilacımı ? ?
    tüy doküm ilacı :
    Diyazyme 256 (1KG)
    Vitamix Bira Mayalı Toz (5 Paket )
    Magnesia Mama (5Kg)
    Biyodust Toz (1 KG)
    Zimect
    multimix 14 vitamin
    Bira Mayası
    Üzerinde Tavuk Yumurtası Olan Ciftleştirme (Viyagra) :D
    Daha Yazıyımmı Beyler :D BUnların Kullanımlarını Yazın Bi ya

#1 Halil50, 28 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Aralık 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Bu nedir ya :))) saglam kusun varsa bu kadar caba:)))

4. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    avisol antibakteriyel: urunun adı aviastım mı yoksa avidiare mi birisi sistem antibakteriyeli birisi bagırsak antibakterıyeli yani avisol antibakteriyel diye bi urunu yok biyotekniğin

vitaminler: suya karıştırılan vitaminlere zaten karşıyım fakat vitamınlerın üzerinde nasıl kullanılacagı yazar

avromec ve vilmectin : iç ve dış parazit ilacı vilmectını ve baymeci herkes bilir ama avromec pıyasadaki en müthiş iç ve dış parazit ilacıdır.kimi uretici ayda bir tüm kusların enselerıne bır damla kimi üretici iki ayda kimi uretici senede 3 yada 4 damla kullanırlar ayrıyetten yıne bu zaman dılımlerı gecerlı olmak sartıyla 1 litre suya 1 cc avromec baymec yada vilmectın karıstırılarak kuslara servis edilir yıne aynı suyla tum kuslar ve kafeslere sıkılabilir

#4 Berkay ERDİNC, 28 Aralık 2014
    Son düzenleme: 28 Aralık 2014
  5. Halil50
    Gizli

Halil50 Guest

Suyuna Verilen Vitaminlere Neden Karsısın Kardesm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

30 Cift Muhabbet 10 Cift Kanarya Kardeısm :D

6. Berkay ERDİNC

Altın Üye

Beğenileri:
    69
    maşallah kardeşim :)

7. Halil50
    Gizli

Halil50 Guest

Konuyu Düzenledim Bi Bakarmısın Sen Anlıyorsun Abicim
    Su İlaclara İyi Olanları Yaz Bi :D Nasıl Kullanıyım

8. Berkay ERDİNC

Altın Üye

Beğenileri:
    69
    sularına vitamin karıstıldıgı zaman ertesi gün degistirilmesi tavsıye edılır o soyledıgın markalarda ıse ıkı gun gıbı bır surede degıstırılmesını tavsıye eder ertesı gun sulukları yıkadıgında sulugun ıcı kayganlasmış boyle sankı krem surulmus gıbı buda vıtamının artık bakteri urettıgıne işarettir ıkı sattte su bakterle dolmus olur bu yuzden karsıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

avisol vitamın ortaboy suluga 2,5cc tabi bu çiftleşme tuy donemlerıne göre artabiliyo gun asırı kullanıysun
    super vıtı duydum fakat hıc kullanmadım
    vilmectın avromec zımec hepsı ıvermektın ıcerır ıc dıs pazazıt ılaclarıdır kullanısını yukarda yazdım
    biodust toz parazıt tozu bit tozu bunu kullanma egr ıvermectın ıceren parazıt ılaclarını kullanacaksan illakide kullancam dersen tozu yuvalıga koydugun talasala karıstır az bı mıktar yuvalıktakı parazıt olusumunu engellesın ama etkılı bı ılacmı bılmıyrm hıc kullanmadım
    Diyazyme 256 probiyotık ve multıenzım kombınasyonu 1 kg nemlendırılmıs mamaya 5gr yada 1 lıtre suya 2,5 gr kullanılıyo gunluk degısım yapıp kullanıysn kuslarda
    sanırım yazmadıgım kalmadı :)

Sayfayı Paylaş