Karadeniz Pet

Avromec Vitamin

• Konbuyu başlatan Halil50
  • Başlangıç tarihi
H

Halil50

Guest
Arkadaslar Avromac Aldım Nasıl Kullanıcam Anlatırmısınız ? Elimde İlaçlar Var Nasıl Kullanıcam Bilmiyorum

Avisol Vitamin :
Supervit c Vit
vitamin b (markası hatırlamıyorum)
Vİlmectin :
Avromec :
avosal antibakteriel ilaç bu İshal ilacımı ? ?
tüy doküm ilacı :
Diyazyme 256 (1KG)
Vitamix Bira Mayalı Toz (5 Paket )
Magnesia Mama (5Kg)
Biyodust Toz (1 KG)
Zimect
multimix 14 vitamin
Bira Mayası
Üzerinde Tavuk Yumurtası Olan Ciftleştirme (Viyagra) :D
Daha Yazıyımmı Beyler :D BUnların Kullanımlarını Yazın Bi ya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu nedir ya :))) saglam kusun varsa bu kadar caba:)))

avisol antibakteriyel: urunun adı aviastım mı yoksa avidiare mi birisi sistem antibakteriyeli birisi bagırsak antibakterıyeli yani avisol antibakteriyel diye bi urunu yok biyotekniğin

vitaminler: suya karıştırılan vitaminlere zaten karşıyım fakat vitamınlerın üzerinde nasıl kullanılacagı yazar

avromec ve vilmectin : iç ve dış parazit ilacı vilmectını ve baymeci herkes bilir ama avromec pıyasadaki en müthiş iç ve dış parazit ilacıdır.kimi uretici ayda bir tüm kusların enselerıne bır damla kimi üretici iki ayda kimi uretici senede 3 yada 4 damla kullanırlar ayrıyetten yıne bu zaman dılımlerı gecerlı olmak sartıyla 1 litre suya 1 cc avromec baymec yada vilmectın karıstırılarak kuslara servis edilir yıne aynı suyla tum kuslar ve kafeslere sıkılabilir

Son düzenleme:
avisol antibakteriyel: urunun adı aviastım mı yoksa avidiare mi birisi sistem antibakteriyeli birisi bagırsak antibakterıyeli yani avisol antibakteriyel diye bi urunu yok biyotekniğin

vitaminler: suya karıştırılan vitaminlere zaten karşıyım fakat vitamınlerın üzerinde nasıl kullanılacagı yazar

avromec ve vilmectin : iç ve dış parazit ilacı vilmectını ve baymeci herkes bilir ama avromec pıyasadaki en müthiş iç ve dış parazit ilacıdır.kimi uretici ayda bir tüm kusların enselerıne bır damla kimi üretici iki ayda kimi uretici senede 3 yada 4 damla kullanırlar ayrıyetten yıne bu zaman dılımlerı gecerlı olmak sartıyla 1 litre suya 1 cc avromec baymec yada vilmectın karıstırılarak kuslara servis edilir yıne aynı suyla tum kuslar ve kafeslere sıkılabilir

Suyuna Verilen Vitaminlere Neden Karsısın Kardesm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Kaç kuş var sende Halil ?

30 Cift Muhabbet 10 Cift Kanarya Kardeısm :D

Suyuna Verilen Vitaminlere Neden Karsısın Kardesm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

30 Cift Muhabbet 10 Cift Kanarya Kardeısm :D
maşallah kardeşim :)

sularına vitamin karıstıldıgı zaman ertesi gün degistirilmesi tavsıye edılır o soyledıgın markalarda ıse ıkı gun gıbı bır surede degıstırılmesını tavsıye eder ertesı gun sulukları yıkadıgında sulugun ıcı kayganlasmış boyle sankı krem surulmus gıbı buda vıtamının artık bakteri urettıgıne işarettir ıkı sattte su bakterle dolmus olur bu yuzden karsıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

avisol vitamın ortaboy suluga 2,5cc tabi bu çiftleşme tuy donemlerıne göre artabiliyo gun asırı kullanıysun
super vıtı duydum fakat hıc kullanmadım
vilmectın avromec zımec hepsı ıvermektın ıcerır ıc dıs pazazıt ılaclarıdır kullanısını yukarda yazdım
biodust toz parazıt tozu bit tozu bunu kullanma egr ıvermectın ıceren parazıt ılaclarını kullanacaksan illakide kullancam dersen tozu yuvalıga koydugun talasala karıstır az bı mıktar yuvalıktakı parazıt olusumunu engellesın ama etkılı bı ılacmı bılmıyrm hıc kullanmadım
Diyazyme 256 probiyotık ve multıenzım kombınasyonu 1 kg nemlendırılmıs mamaya 5gr yada 1 lıtre suya 2,5 gr kullanılıyo gunluk degısım yapıp kullanıysn kuslarda
sanırım yazmadıgım kalmadı :)

Geri