Karadeniz Pet

Ayağını Kaldırıyor Basamıyor Lütfen Yardım Edin Çok Üzlüyorum

• Konbuyu başlatan çağrı YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
Ç

çağrı YILMAZ

Guest
pYWmQn.jpg

lütfen yardım edin ne yapıcagımı bilemiyorum ayagına falan baktım ne şişme var ne morarma hiç birşey yokken dışarıya saldım yerde geziniyordu kafesine koydum kapıyı açtım geldim ayağını kaldırdıgını farkettm gün geçtikçe hiç basmadıgını gözlemledim şu an hiç basmıyor 3 günden beri durum böyle

Geçmiş olsun, bir veterine götürün. Götürebileceğiniz veterinerleretelefon açıp durumu anlatın, eğer tedavi edebileceğini söylerse vakit kaybetmeden götürün.

teşekkürler yorumunuz için birde şöyle bir durum var parmaklarıyla sıkabiliyor ama yürürken topallıyor

Kafes tülü varsa oraya takılmış ve incinmiş olabilir. Tülü çok yukarı çekmeyin. Dışarıda da bir yere takılmış ya da sıkıştırmış olabilir. Parmaklarını kullanabiliyorsa kırık olduğunu sanmıyorum. Fazla yormayın, anlayan bir veteriner çözüm bulacaktır. Geçmiş olsun.

Ayağının altına bakın kesin vardır ayağında birşey alışkinsa size kusu avucluyarak ayagina dikkatlice bakın.

Kardeş ayağı incinmiştir kuşun benim yavru kuşum duvara çarpmıştı 1 hafta ayağının üstüne basamadı hep kaldırdı sonra geçti gayet sağlıklı yani

Kendılıgınden iyileşir İncilmiş ama imkanın varsa veterinere götür derim

veterinere götürdüm eski eski bi kırık olugunu tekrar aynı yerden kırıldıgını fakat iyileşmeye başladıgını söyle sarı bi toz verdi b vitaminiymiş galiba 1 haftada iyileşiceğini söyledi sizede yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Geri