Karadeniz Pet

Ayağını sürekli olarak kaldırıyor-indiriyor

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar , dişi muhabbetim yaklaşık 1 haftadır ayağını basamıyor gibi indirip kaldırıyor basamıyor şeklinde emin olamadım mantar mı değil mi fotoğraflardan ve video dan acaba yardımcı olabilir misiniz ?

D7b9W1.jpg

jyOjrG.jpg

vj2RAO.jpg

Ekli dosyalar

• 20180329_172920.jpg
    20180329_172920.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 85
Kuşun ceresini daha önden ve net çekebilir misiniz? Konu yukarı.

Mantar mı emin olamadım. Mantar tedavisi oksijenli suyla temizleyip troysd sürmektir ancak mantardan emin olalım önce başka üyeler de yazsın.

Kuş kaç aylık? Ceresini cinsiyetten emin olmak için sordum ilk fotoğrafta erkek gibi geldi de bana ondan.

Evet gagasında da ayağında da mantar var. Hayvansever’in önerdiği tedaviyi her iki ayağına ve gagasına uygulayın.

Mantar mı emin olamadım. Mantar tedavisi oksijenli suyla temizleyip troysd sürmektir ancak mantardan emin olalım önce başka üyeler de yazsın.

Kuş kaç aylık? Ceresini cinsiyetten emin olmak için sordum ilk fotoğrafta erkek gibi geldi de bana ondan.

Benim kuşum da ayağını kaldırıyor tünekte dururken. Vazelin işe yarar mı trosyd yok çünkü oksijenli su da yok. Terramycin var bir de. Veya bepanthen var bunlardan hangileri kuşlara uygulanıyor bilmiyorum ama.

Geri