Karadeniz Pet

Ayağını tam olarak kullanamıyor

Ibrahim1997

Yeni Üye
Selamlar ben ibrahim aranıza yeni katıldım geçen hafta kuşumun ayağı bir anda böyle oldu incinmiştir bir haftaya geçer dedim ama geçmedi lütfen yardımcı olabilir misiniz

Resim eklerseniz daha net bilgilendirme olur

Buda fotoğrafı

Ekli dosyalar

• 20160903_220344.jpg
    20160903_220344.jpg
    468.9 KB · Görüntüleme: 38
Veterinere götürdünüzmü kuşu. İlaç olarak eczaneye gidin adam söyleyin böyle böyle oldu alın sürün ama veterinere git. Bi güzel sargıya alsın. Bişiciği kalmaz.

Son düzenleme:
@Gurkan22 neden bu şekilde tepki veriyorsun daha düzgün ir uslupla anlatabilirsin. İnsanlar böyledir merak ederler sorarlar o an yapabilcekleri bir şey varmı diye. Tartışma yaratmak istemiyorum biraz daha anlayışlı olmalıyız. Bence...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Gurkan22 neden bu şekilde tepki veriyorsun daha düzgün ir uslupla anlatabilirsin. İnsanlar böyledir merak ederler sorarlar o an yapabilcekleri bir şey varmı diye. Tartışma yaratmak istemiyorum biraz daha anlayışlı olmalıyız. Bence...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçmiş olsun üzgünüm o anki psikolojim kırdıysam özür dilerim. Mesajı güzel bir şekilde düzenledim okuyabilirsin. Ayrıca sen böyle yazınca harbi büyük kabalık yapmışım kb.

Ezɑn Dinmez, bɑyrɑk İnmez, Vɑtɑn bölünmez..

Kısmı felç gibi görünüyor internetten araştırma yaptınızmı biryerlerde okumuştum bu tür hastalıklar genelde aynı kanın yavrularında doğduktan sonra görüşmesede Zaman içinde görülüyormuş. Yani sonradan ortaya çıkabiliyormuş. Geçmiş olsun. Umarım düzelir

Veterinere götürdünüzmü kuşu. İlaç olarak eczaneye gidin adam söyleyin böyle böyle oldu alın sürün ama veterinere git. Bi güzel sargıya alsın. Bişiciği kalmaz.
Şurda üç gündür muhabbet kuşu besliyorsunuz.
Hem uslubunuz kaba hemde insanları gerek bu konuda gerekse başka konularda yanlış bilgilendiriyorsunuz.
Yaşınıza vermekle birlikte daha naif bir üslup takınmanız gerektiği hatırlatmasında bulunmak isterim.

4.5.yıllık deneyimim var. Yanlış bilgide vermemekteyim verdiğim bilgileri bizzat ben yaptım..

Ezɑn Dinmez, bɑyrɑk İnmez, Vɑtɑn bölünmez..

Son düzenleme:
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için veterinere götürdüm düzelir incinmiş dedi ama bu bir bucuk aydır falan düzelmedi ayağına basıyor ama arka iki parmağını hissetmiyor ve oynatamiyor

Bahsettiğiniz konuyuda okudum bendeki duruma pek benzemiyor bendeki daha çok felç gibi

Geri