Karadeniz Pet

Ayak atıyor fakat...

cetinates

Paylaşımcı Üye
herkeze hayırlı pazarlar.

Erkek kuşuma 10 gün önce dişi kuş aldım,çok iyi anlaşıyorlar fakat kurlaştıktan sonra erkek sadece ayak atıyor daha ileri gitmiyor,dişinin itirazıda yok eğilip bekliyor.acaba erkek tam kızışmamışmı ? zamanla çiftleşme olacakmı yoksa erkek kuşta problemmi var ? tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

İlk acemiliklerde bu tür aksaklıklar normaldir.
Zamanla herşey yoluna girecektir.
Bereketli üretimler.

Ilk acemiligi atinca gerisi gelir Cetin Abi. Hayirlisi olsun. Masallah.

İlk acemiliklerde bu tür aksaklıklar normaldir.
Zamanla herşey yoluna girecektir.
Bereketli üretimler.

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:59 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

teşekkürler

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:59 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

teşekkürler

Cetin bey mdfyi sehpaya vidaladınız mı aynı sehpadan bende de var ama vida yerleri yok profilllerde

Cetin bey mdfyi sehpaya vidaladınız mı aynı sehpadan bende de var ama vida yerleri yok profilllerde

sehpada delik yok,üst profillerde her kenarın ortasında olmak üzere matkapla 4 delik delip,ayrıca yaptırdığım tablayı vidaladım.

kardeş kafesin çok güzel markası ne? En altında ne var? Temizliğini nasıl yapıyorsun?

kardeş kafesin çok güzel markası ne? En altında ne var? Temizliğini nasıl yapıyorsun?

teşekkürler,vision s01 ithal kafes,altındaki wise cat diatomit kedi kumu,ayda bir kumu değişiriyorum.tüy dökümlerinde aşağıda biriken tüyleri elk.süpürgesiyle çekiyorum,aynı yerde biriken pislik olursa 10 günde bir onları alıyorum.

Sevgili forumdaslar; yazilarinizi yazarken eger kisileri tanimiyorsaniz kardes ve benzeri tabirler kullanmamaya ozen gosterin. Mesela yazdiginiz kisilerin yaslarina bakarak daha duzgun kelimelerle mesajlar yazarsaniz daha hos olur. Iyi geceler.

Gule gule besleyin guzel kuslar.Kuslar es tutmus. Fazla rahatsiz etmemek ve kuslari salmamak gerek.Kedi kumu uçuşmuyor mu kanat cirpinca ?

Geri