Karadeniz Pet

Ayak titremesi ve basamama

Mrvvv

Yeni Üye
95CDA73F-2227-4228-A8D7-6D82DD9E26AE.jpeg
arkadaşlar muhabbet yavrularımdan birinin ayağı titriyor ve azıcık da olsa üstünde morluklar mevcut zor durumda kalmadıkça yürümüyor uyur vaziyette duruyor sürekli sanırım ili yada üç gün önce kafeste bir yere sıkıştırdı ne yapabilirim lütfen yardım edin

Ekli dosyayı görüntüle 22114 arkadaşlar muhabbet yavrularımdan birinin ayağı titriyor ve azıcık da olsa üstünde morluklar mevcut zor durumda kalmadıkça yürümüyor uyur vaziyette duruyor sürekli sanırım ili yada üç gün önce kafeste bir yere sıkıştırdı ne yapabilirim lütfen yardım edin
Kırık çıkık.icin veteriner götürmeniz şart morarma varsa mudahele gerekebilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence de mutlaka veteriner görmeli. Ayağı hasar görmüş belli ki.

Ayagı muhtemelen kırık bir veterinerin ayagini sarmasi lazim acilen goturun

4ED458FD-53A3-4743-901E-151CC3DC9537.jpeg
Kırık çıkık.icin veteriner götürmeniz şart morarma varsa mudahele gerekebilir

Fotoğraftaki gibi bölge bölge morarmalarcmevcut bursadayım ve açıkçası kuştan duzgun anlayan veteriner YÖK daha beter olmasından korkuyorum

çok geçmiş olsun, hemen bir veterinere götürün inşallah hemen iyileşir

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için şimdi kontrol ettim ayağıyla tüylerini kaşıyabiliyor tünekte oturuyor geçen yıl kuşumu veteriner müdahalesinde kalp krizinden kaybetmiştim o zamandan beri çok ciddi bişey olmadıkça götürmek istemiyorum bir iki gün daha gözlemlesem sizce çok mu kötülük etmiş olurum

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için şimdi kontrol ettim ayağıyla tüylerini kaşıyabiliyor tünekte oturuyor geçen yıl kuşumu veteriner müdahalesinde kalp krizinden kaybetmiştim o zamandan beri çok ciddi bişey olmadıkça götürmek istemiyorum bir iki gün daha gözlemlesem sizce çok mu kötülük etmiş olurum
Kendini kaşıyacak kadar hareket ediyorsa daha önce söylediğim gibi incinmiştir yarın da gözlemleyin

Kendini kaşıyacak kadar hareket ediyorsa daha önce söylediğim gibi incinmiştir yarın da gözlemleyin
Katiliyorum ayagini kullanabiliyor ise incinme dır inşallah daha kötü değildir

Geri