petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

AYAZ a yeni eş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibrahim tekel tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahim tekel
    Gizli

Arkadaşlar ayaz a yeni dişi seçtik bi bakıp yorumlarmısınız bu üçüncü eşi.... İnşallah bu sefer :) :) :) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah gayet güzel görünüyor , yavru almak istiyorsanız dışarı salmayın . Kafeste ve sabit bir yerde kalsın.

Umarım kısa sürede yavrularına kavuşursunuz.

3. ibrahim tekel
    Gizli

Teşekkür ederim..
    Eve yeni getirdim ortamalışması için dokunmuyorum... Birazdan koyarım kafese....

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ortama alışması için salmamanız gerekli o yüzden uyarmak istedim. Siz direk kafeste tutun kuşlarınızı.

5. ibrahim tekel
    Gizli

Hemen koyuyorum......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Kafese koydum öğrenmem gereken çok şey var daha çokkkkkkkk.. Araştırmaya devam

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş