Karadeniz Pet

aylar geçti alismadi

aysegulapaydin

Yeni Üye
Şubat tan beri sevgiyle baktığım 2 tane muhabbet kuşum var. Sanırım 1 dişi 1 erkek. Kızım alıştı ele geliyor korkmuyor ama oglusum ne yaparsam yapayım yabani gibi dakikalarca elime gelsin diye bekliyorum parmağımı tutuyorum ama kesinlikle adım dahi atmıyor. Bazen ilk defa gelmiş gibi korkuyor. Elime sadece yem varsa geliyor yem biter bitmez gidiyor ya da azıcık hareket etsem korkuyor. Napsam bilemedim. O öyle oldukça üzülüyorum

Çift kuşların alışması daha zordur bu da benim tosun 1 haftadır bende eğitime başladık

İlgileri birbirlerine yönelik. Tek erkek kuşun alışması daha kolaydır. Eğer alıştırmak istiyorsanız erkek yeme yeni düşmüş bir kuş alın çok daha kolay olur diğer eğitim videolarımi da izlemek isterseniz youtube sayfama abone olun lütfen

Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama onları birbirinden ayırmak doğru gelmiyor içten içe.

Üçüncü kuş yalnız kalmasın derken derken ben çiftlik kurarım :)

Tek kuş daha özel olur . Sizinle konuşur 1 ay sonra öneririm :) benimki 1 hafta da mirildanmaya başladı maşallah

Bu saatten sonra tek kuş olamayacağı için konuşmaları sıkıntı değil. Korkmasinlar tedirgin mutsuz olmasınlar bana yeterli

Ee süper o halde . Kuşlarınızaten maşallah sağlıklı görünüyor. İyi hobiler

Geri