petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aylara göre gelişim şeması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nurileflef tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. nurileflef
    Gizli

Merhaba arkadaşlar muhabbetlerin günlere veya aylara göre gelişim şeması varmı...(örneğin 20 günlükken tüylenmiş olurlar yada 40 günlükken yuvadan ayrılıp yem kırmaya başlarlar gibisinden) eğer nette böyle bir şema yoksa İşin uzmanı arkadaşlarda oluşturabilirler herkes için faydalı olur

2. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Haklısın kardeşim

3. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    [YOUTUBE]PftWgy8dMZ4[/YOUTUBE]

Burada var bakabilirsin kardeşim... Diğer aylar yok, ama işine yarar diye bunu göstermek istedim... :)

#3 Emrehan DİLEKÇİ, 17 Ocak 2015
    Son düzenleme: 17 Ocak 2015
  4. nurileflef
    Gizli

Emrehan kardeşim çok teşekkürler bunu daha önce izlemiştim şöyle bikaç aylık yada 1-2 senelik durumu gösteren ve hangi aşamada ne yaptığını gösteren bişeyler yapılsa süper olurdu...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

#4 nurileflef, 17 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2015
  5. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Anladım bulursam onuda eklerim merak etmeyin... :)

6. nurileflef
    Gizli

güncel olsun

Sayfayı Paylaş