Karadeniz Pet

Baba ve yavrusu

Mustafa Doğruöz

Meraklı Üye
Evdeki hobihaneden bir görüntü:)

xYQP2A.jpg

xGmnbV.jpg

[sıze="7"][/sıze]ⓜⓐⓢⓐⓛⓛⓐⓗ ©ⓞⓚ ⓖⓤⓩⓔⓛⓛⓔⓡ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

[sıze="7"][/sıze]ⓜⓐⓢⓐⓛⓛⓐⓗ ©ⓞⓚ ⓖⓤⓩⓔⓛⓛⓔⓡ

maşallah darısı bızım başımıza

Maşallahhhh..kafesi nerde yaptırdınız bilmiyorum ama izmirde aynısını bende yaptırıyorum.kafes ile ilgili sorunlarınız varsa bana özelden anlatabilirmisiniz???sağlıklı kuşlar

Önlerde flexi koruma olsa iyi olurdu onun dışında memnunum. (Tabi bunu bilerek satın aldım)

Bende ankaradayım ama izmirden satın aldım. Bu arada sizin üretimhanenizinde son halini merakla bekliyoruz.

İzmirdeki ilanı görmüştüm fiyatlar çok uygun, ancak tellerini beğenmedim ben.
Yavruluğa giriş ağzını da kesip bırakmışlar. Eğer çap uygunsa, masalarda kablo geçen deliklere konulan kapaklar var onlardan alıp deneyebilirsin.

Benim hobihanede çalışmalar devam ediyor. Cumartesi ve pazar zemine seramik kaplanacak. Fotoğraf yüklerim kısmet olursa..

İzmirdeki ilanı görmüştüm fiyatlar çok uygun, ancak tellerini beğenmedim ben.
Yavruluğa giriş ağzını da kesip bırakmışlar. Eğer çap uygunsa, masalarda kablo geçen deliklere konulan kapaklar var onlardan alıp deneyebilirsin.

Benim hobihanede çalışmalar devam ediyor. Cumartesi ve pazar zemine seramik kaplanacak. Fotoğraf yüklerim kısmet olursa..

Levent abi dediğin benğmde gözüme çarpmıştı o kapaklardan nerde bulurum acaba onu düşünüyorum

Maşallah kuşların çok güzel
selam mustafa bende de dişi çek var. erkek arıyorum sende varmıdır.dişinin resmini atmıştım

Moderatör tarafında düzenlendi: