petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bakar mısınız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve omerberyan tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. omerberyan

omerberyan New Member

Beğenileri:
    0
    4 gün önce 1 aylık yavru bir muhabbet kuşu aldım. Eski kuşumun oyuncakları vardı onları kafese takacaktım ama araştırdıktan sonra yeni gelen kuşun oyuncaklar yüzünden stres yapacağını öğrendim. Bu yüzden oyuncakları takmamıştım şimdi takmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım? :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Cevaplarınızı bekliyorum

2. ismail baktır

kuş erkek mi dişi mi kardeşim bence oyuncak takma kuşunun oyuncağıda arkadaşıda sen ol alıştırmak istiyorsan oyuncaklar sana alışmasına engel olacaktır

3. sertaylan

sertaylan New Member

Beğenileri:
    0
    ben de yeni başladım ancak yaptığım araştırmalarda özellikle aynanın zararlı olabileceğini yazmışlar. Ama bazıları da faydalı diyor. Tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olur sanırım. Ben de merak ediyorum açıkçası.

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    eğer kendinize alıştırmak elinize kolunuza vs gelmesini istiyorsanız oyuncak koymayın..sizi takmayacaktır

5. omerberyan

omerberyan New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum erkek eğer dedikleriniz doğruysa takmayacağım çünkü bana alışmasını çok istiyorum 4. günümüz avcumdan yem yiyor, bana alıştığını hissediyorum. Aynalı merdiven var ama takmıyorum ilk kuşumda bilmediğimden dolayı takıyordum. sonradan öğrendim aynanın sahibine olan ilgisini azalttığını...

6. ismail baktır

o merdivenli olan ayna ya forumda arkadaşın birinin kuşu o merdivenlerin arasına sıkıştı annesi kurtardı yoksa ölmüştü. ne güzel elinden yemde yiyormuş hiç oyuncakla falan uğraşma aynen devam kardeşim yinede sen bilirsin

Sayfayı Paylaş