Karadeniz Pet

balkondaki guguk kusu

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
Bence çok fazla endişe ediyosunuz. Yapacağınızı yapmışsınız. Kendi haline bırakmanızı öneririm. Kendi başlarının çarelerine bakabilirler. Bizim balkon kumru üretimhanesi gibi olduğu için iyi bilirim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

Birde çok fazla müdahale etmeyin. Onlar orada yokmuş gibi davranın. Rahatsız olabilirler. İstenmeyen şeyler olabilir sonra.

Fotograf atmayı tabletten bilmiyorum ama profil resmime koyayım ordan bakın bide yağmyr yağarsa ustune nolcak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

Şimdi çektim fotografı profilden bakın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Gunncelllllll

çok şekerr

bulgur küçük kuşlara zararlı diye biliyorum kursaklarında şişiyormuş

bulgur küçük kuşlara zararlı diye biliyorum kursaklarında şişiyormuş

küçük büyük hiçbir kuşa pişmemiş bulgur vermenizi önermem.
kuru bulgur (pişmemiş bulgur) hayvanın kursağındaki suyla buluştuğunda hacim olarak genişler... daha önce başka bir konuda da yazmıştım, şurdan pay biçin, pilav yaparken tencereye iki su bardağı bulgur koyarsınız, pilavı pişirdiğinizde koca bir tencere pilavınız olur.. eğer kuş da karnını bulgurla doyurursa, bulgur suyla buluştuğunda şişer, genişler... en iyi ihtimalle üç beş gün tabir-i caizse "dut yemiş bülbül"e döner, melül melül durur tüneğinde... kötü ihtimal çatlar ölür zaten.

resimdeki yavruya gelince, arkadaşım bence o kuşu rahat bırakın, o yavru kuş yem yemez... Kusura bakmayın ama aç kalır ölürse falan sizin merakınız yüzünden olacaktır...

.

Son düzenleme:
Bizimde balkonda var benim kuslarimla iyi geciniyorlar :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi