petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyo hakkinda bakarmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve göztepe1925 tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar benim bi cift var baska odada deeam li oturma odasindada 1 tane egitmek icin yavrusundan biri war beyaz bi mubis malum kirrlendi ele gelio filan kanatlari filan kirlendigi icin banyoluk aldim we baska temizlenmesi icin baska bi yontem warmidir bilgileriniz icin simdiden tesekurler.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kendisi yıkanacaktır

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Dikkatini çekmek için banyoluğa yeşillik koyabilirsiniz. Maşaallah kuşunuza

4. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Bi ara 1.95cm yüksekliğinde 1 mt genişliğinde bi papağan kafesi almıştım bazı yerleri yağlıymış bende kuşları içine atmıştım ertesi gün baktığımda bembeyaz kuşlar koyu gri olmuştu ,sanki sanayide çalıştırmışım gibi, çok zor çıkmıştı yağlar baya beklemiştim

5. emine uyumaz

bendede bu sorun var muhabbet kuşum pasta yerken kremşanti nin üzerine. Atladı o kadar uğraştım banyo yapmıyor ne yapmam lazım kremşanti karnının üzerinde kurudu :)

6. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Yorumlariniz icin tesekurler bakalim yikancakmi yesillik koycam aksam

7. Tuğrul BAYRAM

Beğenileri:
    14
    yerde mamalık yemlik kuş kumu vs. ne varsa ıslanmaması için kaldırıyorum. Sonra daha önceden içi temizlenmiş boş oda spreyine ılık su koyup kuşlara doğru yavaş yavaş sıkıyorum. İlk başlarda korkuyolardı ama şimdi suyun sesini duyan kendi altına giriyo. Muhabbet kuşları zeki hayvanlar bu aklı kullanmak gerek:)

8. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Dediginiz gibi yapcam spreyle kus daha 2 ayliga yakin gelci spreyle deniuim bi bakalim tesekurler yorumunuz icin

Sayfayı Paylaş