Karadeniz Pet

banyo hakkinda bakarmisiniz

göztepe1925

Meraklı Üye
Arkadaslar benim bi cift var baska odada deeam li oturma odasindada 1 tane egitmek icin yavrusundan biri war beyaz bi mubis malum kirrlendi ele gelio filan kanatlari filan kirlendigi icin banyoluk aldim we baska temizlenmesi icin baska bi yontem warmidir bilgileriniz icin simdiden tesekurler.

Dikkatini çekmek için banyoluğa yeşillik koyabilirsiniz. Maşaallah kuşunuza

Bi ara 1.95cm yüksekliğinde 1 mt genişliğinde bi papağan kafesi almıştım bazı yerleri yağlıymış bende kuşları içine atmıştım ertesi gün baktığımda bembeyaz kuşlar koyu gri olmuştu ,sanki sanayide çalıştırmışım gibi, çok zor çıkmıştı yağlar baya beklemiştim

bendede bu sorun var muhabbet kuşum pasta yerken kremşanti nin üzerine. Atladı o kadar uğraştım banyo yapmıyor ne yapmam lazım kremşanti karnının üzerinde kurudu :)

Yorumlariniz icin tesekurler bakalim yikancakmi yesillik koycam aksam

Yorumlariniz icin tesekurler bakalim yikancakmi yesillik koycam aksam

yerde mamalık yemlik kuş kumu vs. ne varsa ıslanmaması için kaldırıyorum. Sonra daha önceden içi temizlenmiş boş oda spreyine ılık su koyup kuşlara doğru yavaş yavaş sıkıyorum. İlk başlarda korkuyolardı ama şimdi suyun sesini duyan kendi altına giriyo. Muhabbet kuşları zeki hayvanlar bu aklı kullanmak gerek:)

yerde mamalık yemlik kuş kumu vs. ne varsa ıslanmaması için kaldırıyorum. Sonra daha önceden içi temizlenmiş boş oda spreyine ılık su koyup kuşlara doğru yavaş yavaş sıkıyorum. İlk başlarda korkuyolardı ama şimdi suyun sesini duyan kendi altına giriyo. Muhabbet kuşları zeki hayvanlar bu aklı kullanmak gerek:)

Dediginiz gibi yapcam spreyle kus daha 2 ayliga yakin gelci spreyle deniuim bi bakalim tesekurler yorumunuz icin

Geri