petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyo Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve batuhan erkoc tarafından 28 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. batuhan erkoc

batuhan erkoc New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Kuşlarıma banyo aldım 2 kuşum var oda hava sıcaklıgı 22 23 derece falan çok kirlendiler fakat banyoya girmiyorlar orayı tuvalet belirlediler suya girmeden yukardan oraya tuvalet yapıyolar onlara oranın banyo oldugunu nasıl ögretirim

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Kafese yandan takilan ustu kapali banyoluklar var, onlardan kullabilirsiniz,boylelikle kirletmemis olurlar. Banyoluga iki parmak derinliginde suyla doldurun, girisine sevdigi sebzelerden koyabilirsiniz ilgisini cekmek icin.

#2 Korhan KARAOREN, 28 Ocak 2016
    Son düzenleme: 28 Ocak 2016
  3. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Bu konuda tecrübemi paylaşayım. İlk çiftim için hangi yolu denediysem bi türlü banyo yu alıştıramadım. Daha sonra yanlarına bir çift getirdim. Oda fayda etmedi. En sonunda bir çift daha ekledim. Onlar banyo için bayılıyorlardi. Diğerleri ancak onlara bakarak bi girdi çıktı :) bu banyo meselesi zannedersem kuşun keyfine kalmış birşey.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  5. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuş yaz aylarında yıkanmak istiyor sadece. marulu bol suyla ıslatıp koyuyorum kafesin tepesine dürüm gibi sarılıp giriyor içine

Sayfayı Paylaş