petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyoo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren Can tarafından 24 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Eren Can

Eren Can New Member

Beğenileri:
    0
    Bulutu banyoya nasıl alıştırabilirim 13 gündür benimle alıştık birbirimize ama suya pek yanaşmıyor ne yapmalıyım :confused:

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Genelde suyun içinde marul parçaları atmayı önerirler. Suya parmağınla vurarak sesin dikkatini çekmesini sağlayabilirsin. Olmadı artık bir iki fısla spreyleyerek yıkarsın. Banyo ve yaş konusunda bir sınırlama var mı bilmiyorum yalnız.

3. Eren Can

Eren Can New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim deneyeceğim bulut 2,5 aylık yaşta sıkıntı olur mu ki

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Bence yok da olur ya diye söyledim.

5. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Benim bildigim kadariyla en az 4 aylikken banyo yaptiriliyor simdilik fisfis belki hosuna gidebilir havalar baya isindi cunku ama 4 aylik oldugunda sevdigi oyuncaklari ve yesillikleri suya koyarsaniz ya da suyu gunes goren bir yere koyarsaniz yani parlarsa suya yaklasir parlayinca hosuna gidiyormus diye duydum yine de sen arastir banyo icin kucuk olabilir

6. Eren Can

Eren Can New Member

Beğenileri:
    0
    tamamdır çok saolun :D

Sayfayı Paylaş