Karadeniz Pet

bayram tatili

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar bayramda muhabbet kuşlarım mecburen 4 5 gün yanlız kalacak çift oldukları için bir sorun olacağını sanmıyorum yemlerini fulleyecem ve bi kaç ayrı kaba daha yem koyacam sorun olmaz değilmi yanımda götüremem çünkü yolculuk uzun birde köye olunca yolculuk yol zaten dağ yolu oralarda soğuk hasta olurlar dayanamazlar çarpar o hava onları yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşlar bayramda muhabbet kuşlarım mecburen 4 5 gün yanlız kalacak çift oldukları için bir sorun olacağını sanmıyorum yemlerini fulleyecem ve bi kaç ayrı kaba daha yem koyacam sorun olmaz değilmi yanımda götüremem çünkü yolculuk uzun birde köye olunca yolculuk yol zaten dağ yolu oralarda soğuk hasta olurlar dayanamazlar çarpar o hava onları yorumlarınızı bekliyorum

Ben 10 günlüğüne gittim birşey olmamıştı. Sorun olacağını sanmıyorum herşeyini tam olarak bıraktıktan sonra.

inşallah bişi olmaz birde evde tek olduklarında çiftleşme oranı daha da yükselirmi çünkü hiç rahatsız eden olmayacak

4.5 günlük yem al akılı yemlik varsa onu kulan en iyiyi o 2 tane suluk tak balı yemm as 2 tane ama sen o dişiyi veterinere götür ölür allah korusun

hocam dişinin yem yemesinde su içmesinde hiç sıkıntı yok üşüyormuş hayvan elektrikli sobayı açtım içerisini iyice ısıttım şimdi ordan oraya atlıyor havuç falan veriyorum keyifle yiyor birde bu akıllı yemlikler kaç tl oluyor 1 tane yetecek mi onlara bu yem

1 tane doldurdum ben 2 tane yemlik 2 tane suluk 2 tane balı kırakerle 10 günlük tatil yaptım hala yem vardı akıllı yemlikte 7 tl aldıydım gitmeden 2 gün önce takman lazım aklııl yemligi yiyip yemmesini kontrol etmek için

1 tane doldurdum ben 2 tane yemlik 2 tane suluk 2 tane balı kırakerle 10 günlük tatil yaptım hala yem vardı akıllı yemlikte 7 tl aldıydım gitmeden 2 gün önce takman lazım aklııl yemligi yiyip yemmesini kontrol etmek için

hmm tamam hocam sağolun birde benim erkeği demin gördüm dişiye havuç verdim dişi onu yerken arkasında öpücük ata ata geliyor sonra ayağını atmaya çalıştı bi kaç kez dişi bi bakış attı sonra tekrar denedi dişi yine aynı şeyi yaptı çiftleşirlermi sizce

ayak atıyorsa ola bilir

Geri