Karadeniz Pet

beze

Sinan Ateş

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar dişi kuşlarımın birinde poposunda beze benzeri bir şey var sanki yumurtlayacakda yumurta yan gelmiş ama yumurtlama olması şu anda imkansız ama bugünde dışkısını yapmış ama dışkısı kanlı tuneğe yapısmış birde ishal gibi mukoza var dişkının üzerinde tünekten kafesin tabanına doğru sarkmis dışkı bu mukoza sayesinde ne olabilir sizce ne yapmalıyım bu arada kuş canlı yem yiyor uçuyor ama ele gelmiyor ve insana alışık değil Cevaplayan herkese teşekkürler iyi geceler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Soru zormu geldi? )fotoğraf mı isteniyor nedir? Kuş ele alışık olmadığı için foto çekmekte de zorlanıyorum foto çek sem verilebilecek cevaplardan birini uygulayayim en iyisi yarın zeytinyağlı pamukla kuşun poposuna masaj yapayım yasarsa ne güzel ölürse allah rahmet eylesin

Kuşunuz halsiz mi olduğu yerde kalıyor mu keyifsiz mi??

Açıkçası kuş eşiyle beraber 3 gün önce geldi kumesime ancak tunekte duruyor uçuyor yem yiyor fakat hani bir köşeye çekilip pısmıyor çok hareketsiz değil 3 gündür ama bu gece kuşlar uyurken kumese gittim ve ışığı açtım mama kaplarini toplamam gerekiyordu biraz yem yedi ondan sonra kafesin tabanına inip bir köşeye çekildi acaba çokmu halsiz diye elime almaya çalıştım uçtu kaçtı en son bıraktığımda tuneğe çıkmış uyumaya çalışıyordu

BEze yağlanma da olabilir ur da. Bazıları iyotlu su ve sirke ruhuyla geçebiliyo ama geçmeyebnlere cerrahi müdahele gerekiyor

Geri