petshop

Bi gözünü açamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner efkanoğlu tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Caner efkanoğlu

Caner efkanoğlu New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Erkek yavrum bi gözünü açamıyor dişi yavru vurmuş olabilir mi ? herhangi bir kanamadır vs. yok. Sadece açamıyor diğer gözde sorun yok ne yapabilirim nasıl tedavi edebilirim acaba. Açamayan gözünü hafifce elimde acıyorum herhangi bir problem gözükmüyor. yardım edermisiniz lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

yardım edebilirmisiniz lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

yardım edebilecek kimse yok mu ?

2. Sedat TELLI

Üye

Beğenileri:
    0
    Bu konuda fikrim yok fikrim olmayan konuda zikrimde olmaz fakat resim eklerseniz tecrubeli arkadaslar yardimci olacaktir

3. Caner efkanoğlu

Üye

Beğenileri:
    0
    fotoğraf atmaya gerek varmı hocam tek gözü kapalı ara ara açıyor ama çoğunlukla kapalı. herhangi bi mikrop yok gözdede gözün cevresindede.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

güncell yardımcı olabilecek biri yok mu ?

#3 Caner efkanoğlu, 4 Şubat 2015
    Son düzenleme: 3 Şubat 2015
  4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Gözüne eliniz felan değdi mi hiç? veya öyle buna benzer bir durum oldu mu? Gözü Darbe almışa benziyor... Tabi anlattıklarınıza göre...

Ama bu normal bir durumda olabilir bazen kuşlar yapıyor...

#4 Emrehan DİLEKÇİ, 4 Şubat 2015
    Son düzenleme: 4 Şubat 2015
  5. Hüseyin Yatkın

Şişlik falan varmı gözde ? Göz hasar almış olabilir. Kuşunuzu acilen veterinere götürün derim.

6. Caner efkanoğlu

Üye

Beğenileri:
    0
    hayır hocam sabah uyandığımda mamasını verdim şırıngayla sapa sağlamdı, sonra çıktım evden akşam geldiğimde böyleydi. Ara ara açıyor gözünü gördüğüm kadarıyla mikrop vs. yok ne yapmamı önerirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

hayır şişlikte yok herhangi birşey mikrop vs. yok sadece ara ara açıyor gözünü

7. Hüseyin Yatkın

Veterinere gösterin bence

8. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Şuan buradan kesin bir sonuca ulaşamam ama gözünü böyle yapmaya devam ederse bir sorunu olabilir, yarına kadar gözlemleyin devam ederse yakındaki bir veterinere gösterirsiniz... Şişerse eğer göz nezlesi olabilir...

#8 Emrehan DİLEKÇİ, 4 Şubat 2015
    Son düzenleme: 4 Şubat 2015

Sayfayı Paylaş