Karadeniz Pet

Bi gözünü açamıyor

Caner efkanoğlu

Meraklı Üye
Merhaba,

Erkek yavrum bi gözünü açamıyor dişi yavru vurmuş olabilir mi ? herhangi bir kanamadır vs. yok. Sadece açamıyor diğer gözde sorun yok ne yapabilirim nasıl tedavi edebilirim acaba. Açamayan gözünü hafifce elimde acıyorum herhangi bir problem gözükmüyor. yardım edermisiniz lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

yardım edebilirmisiniz lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

yardım edebilecek kimse yok mu ?

Bu konuda fikrim yok fikrim olmayan konuda zikrimde olmaz fakat resim eklerseniz tecrubeli arkadaslar yardimci olacaktir

fotoğraf atmaya gerek varmı hocam tek gözü kapalı ara ara açıyor ama çoğunlukla kapalı. herhangi bi mikrop yok gözdede gözün cevresindede.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

güncell yardımcı olabilecek biri yok mu ?

Son düzenleme:
Gözüne eliniz felan değdi mi hiç? veya öyle buna benzer bir durum oldu mu? Gözü Darbe almışa benziyor... Tabi anlattıklarınıza göre...

Ama bu normal bir durumda olabilir bazen kuşlar yapıyor...

Son düzenleme:
Şişlik falan varmı gözde ? Göz hasar almış olabilir. Kuşunuzu acilen veterinere götürün derim.

Gözüne eliniz felan değdi mi hiç? veya öyle buna benzer bir durum oldu mu? Gözü Darbe almışa benziyor... Tabi anlattıklarınıza göre...

Ama bu normal bir durumda olabilir bazen kuşlar yapıyor...

hayır hocam sabah uyandığımda mamasını verdim şırıngayla sapa sağlamdı, sonra çıktım evden akşam geldiğimde böyleydi. Ara ara açıyor gözünü gördüğüm kadarıyla mikrop vs. yok ne yapmamı önerirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

Şişlik falan varmı gözde ? Göz hasar almış olabilir. Kuşunuzu acilen veterinere götürün derim.

hayır şişlikte yok herhangi birşey mikrop vs. yok sadece ara ara açıyor gözünü

hayır hocam sabah uyandığımda mamasını verdim şırıngayla sapa sağlamdı, sonra çıktım evden akşam geldiğimde böyleydi. Ara ara açıyor gözünü gördüğüm kadarıyla mikrop vs. yok ne yapmamı önerirsiniz.

Şuan buradan kesin bir sonuca ulaşamam ama gözünü böyle yapmaya devam ederse bir sorunu olabilir, yarına kadar gözlemleyin devam ederse yakındaki bir veterinere gösterirsiniz... Şişerse eğer göz nezlesi olabilir...

Son düzenleme:
Geri