petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi gözünü açamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner efkanoğlu tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Caner efkanoğlu

Caner efkanoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Erkek yavrum bi gözünü açamıyor dişi yavru vurmuş olabilir mi ? herhangi bir kanamadır vs. yok. Sadece açamıyor diğer gözde sorun yok ne yapabilirim nasıl tedavi edebilirim acaba. Açamayan gözünü hafifce elimde acıyorum herhangi bir problem gözükmüyor. yardım edermisiniz lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

yardım edebilirmisiniz lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

yardım edebilecek kimse yok mu ?

2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Bu konuda fikrim yok fikrim olmayan konuda zikrimde olmaz fakat resim eklerseniz tecrubeli arkadaslar yardimci olacaktir

3. Caner efkanoğlu

Beğenileri:
    0
    fotoğraf atmaya gerek varmı hocam tek gözü kapalı ara ara açıyor ama çoğunlukla kapalı. herhangi bi mikrop yok gözdede gözün cevresindede.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

güncell yardımcı olabilecek biri yok mu ?

#3 Caner efkanoğlu, 4 Şubat 2015
    Son düzenleme: 3 Şubat 2015
  4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Gözüne eliniz felan değdi mi hiç? veya öyle buna benzer bir durum oldu mu? Gözü Darbe almışa benziyor... Tabi anlattıklarınıza göre...

Ama bu normal bir durumda olabilir bazen kuşlar yapıyor...

#4 Emrehan DİLEKÇİ, 4 Şubat 2015
    Son düzenleme: 4 Şubat 2015
  5. Hüseyin Yatkın

Şişlik falan varmı gözde ? Göz hasar almış olabilir. Kuşunuzu acilen veterinere götürün derim.

6. Caner efkanoğlu

Beğenileri:
    0
    hayır hocam sabah uyandığımda mamasını verdim şırıngayla sapa sağlamdı, sonra çıktım evden akşam geldiğimde böyleydi. Ara ara açıyor gözünü gördüğüm kadarıyla mikrop vs. yok ne yapmamı önerirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

hayır şişlikte yok herhangi birşey mikrop vs. yok sadece ara ara açıyor gözünü

7. Hüseyin Yatkın

Veterinere gösterin bence

8. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Şuan buradan kesin bir sonuca ulaşamam ama gözünü böyle yapmaya devam ederse bir sorunu olabilir, yarına kadar gözlemleyin devam ederse yakındaki bir veterinere gösterirsiniz... Şişerse eğer göz nezlesi olabilir...

#8 Emrehan DİLEKÇİ, 4 Şubat 2015
    Son düzenleme: 4 Şubat 2015

Sayfayı Paylaş