Karadeniz Pet

Bi kaç sorum var

needy

Yeni Üye
öncelikle herkese herkese meraßa.ßen yeni yemden düşmüş muhaßßet kuşu arayiyorum ve ßi kaç güne kafama göre ßi kuş ßulursam alacagım inşallah.ßen kuşu eğitmek için ve konusturmaya calişmak için alacagım.sizce kafesi nasıl olmalı büyükmü küçükmü oyuncak olarak neler koymalıyım.oyuncu yerinde duramayan kıpır kıpır bi kuş olmasını istiyorum.ona göre yazarsanız sevinirim.salincagi aynalımı olmalı?yem olarak ne tür yemler kullanmalıyım kullanacagım yemler egitimi ve konusmasını etkilermi?lütfen yardımcı olun kuşumu en iyi şekilde yetiştirmek istiyorum

Tek kuş besliyceksen içinde kanat çirpacak kadar büyük olsa yeter kafes aynalı oyuncak koyma 2 yemlik 1 suluk 2 tünek 1 Gaga taşı 1 kalamar kemiği 1 tanede oyuncak koyarsanız yeterli olacaktır yemliğin birine kuş kumu birinede yem koyarsin kuşun nekadar yem yedigine bağlı günde 1 yada 2 kere yem ligine uflersin suyunu günlük değiştirirseniz kafesini haftada 2 kere vaktin yoksa 1 kere temizlersen kuş sağlıklı ve uzun yaşar bakımından memnundur ve ona aşırı ilgi gösterin yavaş yavaş eline alistirirsin kelimeleri tekrar edersin zamanla istediğin kuşa sahip olursun oturduğun yerine yaz ona göre üreticiler ulaşacaktır sana

Son düzenleme:
çok tesekkür ederim verdiğiniz ßilgiler için.ben istanbuldanım.mavi erkek yeni yeme düşmüş çek ariyorum.istanbul dışından gönderim olsada olur ücreti karşılarım.öğrendiğim kadarıyla eğitimi en iyi olan çeklermiş.kalamar kemiği dediğin ne oluyor

Kalsiyum deposu kuşun kemik gelişimini sağlıyor ve başka faydaları da var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:20 -->-> Daha önceki mesaj 08:19 --

Istanbul da nerde evet çekler daha kolay egitiliyor diye duydum bende

Istanßul ßayrampaşa gaziosmanpaşa suştangazi esenler bu bölge yani.tmm kayahan ßey kafesimi yarın hazırlamaya başlayacagım o yüzden şimdiden kafamda projesini yapmak zorundayım

Tm kardeşim kuşu da burdan al pet shoptan alma hasta kuşu kakalarlar konu aç Gaziosmanpaşa civarı üretici varmı diye damlar herkez

Geri