petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi sikinti olabilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Kuzey Ateş tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Benim disi kusum iki kez boş yumurtladi bu olayin ciftlesmemesiyle alakasi olabilirmi??

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Çiftleşmiyorsa yumurtanın döllenmemiş olmasının sebebi budur. Kuş tek mi yaşıyor yoksa eşi var mı?

3. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    hocam valla ben bilmiyorumda bugün 2 .ciyi yumurtladı inş doludur sendede bi sıkıntı olmaz inş

4. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Yanında erkek yoksa veya çiftleşme olmadıysa döllenmemiş yumurta yapar. Tavuklardaki gibi.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eğer erkeği de varsa; iyi çiftleşememiş olabilirler. Tahta tünek yoksa kullanmanı tavsiye ederim. Eğer çiftleştiklerini görüyorsan anaçlardan birisi kısır olabilir.

6. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Kusumun yaninda erkek varken 2 kez 1 kez bos yumurtladi yokkende yumurtla kusu degsitirdim yeni erkek aldim daha ciftlesmediler onceden iki kez yumurtlamasiyla alakasi yok o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

Tahta tunegim var

Sayfayı Paylaş