Karadeniz Pet

bi taraf beyaz bi taraf mavi...

• Konbuyu başlatan Derya ŞENSOY
  • Başlangıç tarihi
D

Derya ŞENSOY

Guest
bi taraf beyaz bi taraf mavi...fotoğraf eklenmiştir

arkadaşlar az önce konuyu açtım sandım ama sanırım becerememişim...kuşumun diyorum bi yanağındaki tüyler mavi yani lacivert zaten diğer konumda da görebilirsiniz eklediğim resimlerde,bi yanağındakiler beyaz...neden öyle?benim kuşum özel bi kuş mu renklenememiş mi orası?ileride başka yerleri de böyle beyaz olur mu?fotoğraf ekledim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kadar farklı gözle bakmamak gerekiyor aslında, artık muhabbet kuşlarında her türlü renk ve desene alıştık sayılır. Sizinde burada alışacağınızı ümid ediyorum :)

2 tarafta da birbirine denk renk ve desen beklemeyin. farklı olması normal.

farklı olabilir bunu sorun yapmayın lütfen..kuşunuz sağlıklıysa kafanıza takmayın..

Benim konuma yazmışsınız Derya hanım ama yine söyleyeyim. Allah onu öyle yaratmış. Kuşun resimlerine de baktım gayet sağlıklı maşAllah :)

Alakasız olacak ama Ferhan Şensoy'la bir akrabalığınız var mı? :D

Bu kadar farklı gözle bakmamak gerekiyor aslında, artık muhabbet kuşlarında her türlü renk ve desene alıştık sayılır. Sizinde burada alışacağınızı ümid ediyorum :)

bakalım açıkçası nette çok vakit geçiremiyorum bu ara ama ilginç şeyler dikkatimi çekmiyor değil...

2 tarafta da birbirine denk renk ve desen beklemeyin. farklı olması normal.

tşk ederim ömer bey her türlü hayvan besledim ama muhabbet kuşu ilk defa ve tamamen öyle birden alınan bi kuş ve hiç tecrübem yok o yüzden...

farklı olabilir bunu sorun yapmayın lütfen..kuşunuz sağlıklıysa kafanıza takmayın..

tşk ederim mehmet bey...

Benim konuma yazmışsınız Derya hanım ama yine söyleyeyim. Allah onu öyle yaratmış. Kuşun resimlerine de baktım gayet sağlıklı maşAllah :)

öyle mi?demekki sizin konunuzu okuyormuşum...ben de o kadar da yazdım neden çıkmadı diyordum :p

Alakasız olacak ama Ferhan Şensoy'la bir akrabalığınız var mı? :D

kızıyım ;)

Sizin kuşu Chelsea sempatizanı çıktı iyi mi :D

annesinin kızı olcak demektir futbola meraklı :)

Çok merak ettim fotoğraf paylaşır mısınız

hemen geliyor fotoğraf onur bey...

maşaAllah kuşunuz çok güzel. Mutasyondan dolayı olabilir böyle renkler.

Kuşunuz sağlıklı ve çok güzel,beyaz ve mavi olması da çok güzelmiş doğrusu.

Ciddi misin? 90'ların Tuğbası yani...

Kuş, Morinho Chelsea'ye geçtikten sonra olmuş olabilir :D Problem değil olabiliyor böyle şeyler. Ayıca Sevtap hanım bir soru sormuş ciddi misiniz? :)

evet arkadaşlar ama niçin bu kadar şaşırdınız?normalde ismimi pek kullanmam ama bu siteye üye olurken isim soyisim girilmez ise üyeliğin aktif olmayacağı yazıyordu bende yanlış bir isim kullanmak doğru değil diye açıkça giriş yaptım...

evet arkadaşlar ama niçin bu kadar şaşırdınız?normalde ismimi pek kullanmam ama bu siteye üye olurken isim soyisim girilmez ise üyeliğin aktif olmayacağı yazıyordu bende yanlış bir isim kullanmak doğru değil diye açıkça giriş yaptım...

Sence de ''şaşırmamak'' anormal olmaz mıydı? Şaşırarak normal bir tepki verdik.:p Hoşgeldin o zaman sayın Şensoy. :)

Sence de ''şaşırmamak'' anormal olmaz mıydı? Şaşırarak normal bir tepki verdik.:p Hoşgeldin o zaman sayın Şensoy. :)

yok yok şaşırılacak bir şey yok ;) ben muhabbet kuşunu alıp eve getirdiğime ve onun için bu kadar zaman ayırdığıma şaşırıyorum ama :) hoşbulduk o zaman ;) teşekkür ederim...

yok yok şaşırılacak bir şey yok ;) ben muhabbet kuşunu alıp eve getirdiğime ve onun için bu kadar zaman ayırdığıma şaşırıyorum ama :) hoşbulduk o zaman ;) teşekkür ederim...

Onların o tatlı cazibesine sende kapılmışsın demek ki. :) Hele bir banyoluk tak içinde debelenmesini izle inan bayılacaksın. :)

evet banyoluk da aldım ama daha erken herhalde takmalı mıyım?henuz 4.gunu bendeki ürkütmeyelim tavşanı :p
bu arada parmağıma gelmeio ya kafese elimi soktuğumda nerde çırpınacapını şaşırıyor...

Herhangi bir sorunu yok. Güzel ve saglıklı görünüyor. Mutasyonlardan dolayı böyle seylerle karsılasmak normal bir durum.

Geri