Karadeniz Pet

Bı tuhaflık var bıde sorum

• Konbuyu başlatan KOCATURK
  • Başlangıç tarihi
K

KOCATURK

Guest
ARKADASLAR BENIM DISI KUS ERKEGIN ALTINA GIRMEYE CALISIYO BENIM DISI KUS CIFLESMEYE HAZIRMI BIDE BENIM ERKEK COK TIRSAK KIM YAKLASSA YUVAYA KACIYO EGER DISI YUMURTLARSA ERKEK BU URKEKLIKLE YUMURTALARI KIRARMI DISININ FOTORAFLARINI CEKTIM YUMURTA BELIRTISI KIZISMA BELIRTISI VARMI YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM HAVUCA BAYILIYOLAR FAZLASI ZARARLI OLURMU BIDE

q2gmPD.jpg

VyZgan.jpg

3RX1oA.jpg

LoJY3j.jpg

kardeşim dişi kızışmamış ama istekli olabilir. her gün havuç verme kızıştımak içindir havuç haftada 2-3 kez ver fazlası kuşların tüye girmesine neden olabilir.

öncelikle mamayı her gün vs vermek tüye sokmaz diye biliyorum ve nijeri fazla verince tüye sokuyor mesela tüyde ki kuşa her gün taze mama verilir ? birde kızışması yumurtlayamaz değildir erkeğin biraz daha zamana ihtiyacı var :) biraz zaman verin ve sık sık rahatsız etmeyin bu arada dişi çiftleşmeye meyilli :)

öncelikle mamayı her gün vs vermek tüye sokmaz diye biliyorum ve nijeri fazla verince tüye sokuyor mesela tüyde ki kuşa her gün taze mama verilir ? Birde kızışması yumurtlayamaz değildir erkeğin biraz daha zamana ihtiyacı var :) biraz zaman verin ve sık sık rahatsız etmeyin bu arada dişi çiftleşmeye meyilli :)

ben evde beslıyorum yanı petshopcu degılım ama yavru almak cok ıstıyorum bu nıjer etkısı cokmu almalımıyım aklımdan cok gecıyo burdakı konuları okurum ve en cok gecen konu nijer eger etkısı varsa almayı dusunuyorum bıde ufak yem kabı var 2 ad nıjer alırsam ne kadar koymalıyım yem kabına ve aralıgı ne olmalı

nijer etkili istersen kullan 1 paket petshoptan al ve yem kabına 1 çay kaşığı ekle ve karıştır istersen karıştırma üstte olunca yerler ve fazla koyma tüye sokar ve tüye girer.

Geri