Karadeniz Pet

Bi türlü yavrulamadı kerata :))

L

LiteraryTR

Guest
Arkadaşlar Merhaba 4 Ay Önce Bahçemizde Erkek Çekovlavak Muhabbet Kuşu Yakaladık Yanına Dişi Aldığımızı Sandık Ancak Erkekmiş Değiştirdik 3 Ay Önce Dişi Aldık Erkek Kızışmış Fakat Yavru Yapmıyor Hiç Çiftleşirken Görmedim Bazı Arkadaşlar Yuvalık Al Dediler Aldım Ancak Yuvaya Hiç Girmiyor Aynası Var Aynayıda Çıkardımmı Deliriyor Bizle Konuşmayıp Küsüyor Ne Yapabilirim Sizce ?

İYİ FORUMLAR

aynayı kesinlikle çıkarın zararlı
kafeste oyuncak olmasın
kuşlar eş tuttumu ?
eğer eş tuttuysa onları sakin bir ortama bırakın kendi hallerinde dursunlar
sadece tem su vermek için gidin

aynayı kesinlikle çıkarın zararlı
kafeste oyuncak olmasın
kuşlar eş tuttumu ?
eğer eş tuttuysa onları sakin bir ortama bırakın kendi hallerinde dursunlar
sadece tem su vermek için gidin

Veli Birbiriyle Çok Güzel Anlaşıyorlar Öpüyorlar Aynayı Çıkardımmıda Küsüyor Sakin Ortam Diyorsunda , İçeride Kalıyor Tek Elektrikli Isıtıcı Çalışıyor Malum Elektrik Ateş PAHASI Diğer Odalarda Soğuk
Yakında Doğalgazlı Eve Taşınıcaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

eş tutmadıysalar çiftleşmede olmaz yavrulamada illaki bir dişi bir erkek yavrulayacak diye birşey yok

Birbiriyle Anlaşıyorlar Öpüyorlar Birbirini

Moderatör tarafında düzenlendi:
Biraz sabır. kafeste oyalanacağı hiç bir şey olmasın. vitamin ve mama ver. eğer dişi yine yaklaştırmıyorsa. ya erkeği yada dişiyi değiştir.

Veli Birbiriyle Çok Güzel Anlaşıyorlar Öpüyorlar Aynayı Çıkardımmıda Küsüyor Sakin Ortam Diyorsunda , İçeride Kalıyor Tek Elektrikli Isıtıcı Çalışıyor Malum Elektrik Ateş PAHASI Diğer Odalarda Soğuk
Yakında Doğalgazlı Eve Taşınıcaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

Birbiriyle Anlaşıyorlar Öpüyorlar Birbirini

ayna konusunda başkalarının yorumlarınıda alalım o zaman tek seçenek kalıyor sabır zamanla yavruları olacak inşallah :)

ayna ve oyuncak kesinlikle olmamalı. Şimdi bağrınır ama yakında unutur :)

ayna ve oyuncak kesinlikle olmamalı. Şimdi bağrınır ama yakında unutur :)

Ama Üzülüyor Abimle Annem Tak Diyor Yapan Adam Heryerde Yapar Diyor Ama Birbirini Çok Öpüyor Bu Aralar Aynaya Eskisi Gibi Fazla Çıkmıyorlar Dişi kuşum tülden sanki ip çekiyor gibime geldi bu arada yuvalıga çam ağaçlarının yapraklarını koydum ısı yalıtımı olsun diye birbirlerini aşırı öpüyorlar kafa sallıyorlar sanki yuvalıga 1-2 kere girmiş gibi içeride tüyü var dişi kuşumun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

ayna konusunda başkalarının yorumlarınıda alalım o zaman tek seçenek kalıyor sabır zamanla yavruları olacak inşallah :)

Ama Üzülüyor Abimle Annem Tak Diyor Yapan Adam Heryerde Yapar Diyor Ama Birbirini Çok Öpüyor Bu Aralar Aynaya Eskisi Gibi Fazla Çıkmıyorlar Dişi kuşum tülden sanki ip çekiyor gibime geldi bu arada yuvalıga çam ağaçlarının yapraklarını koydum ısı yalıtımı olsun diye birbirlerini aşırı öpüyorlar kafa sallıyorlar sanki yuvalıga 1-2 kere girmiş gibi içeride tüyü var dişi kuşumun saol kardeşim.

Geri