Karadeniz Pet

bilgi verebilck olan

• Konbuyu başlatan Ömer albayrak
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömer albayrak

Guest
Muhbbet kuslrı kac aylikken konusur ve banyo yapmasni nasl saglarz veya yapmk istedigni nasl anlarz

muhabbetlerin alışması ve konuşması tamamen ilginize ve kuşun konuşma kabiliyetine bağlıdır.bu zamanlarda yıkanmasıda uygun değildir.kendiliğinden girmiyorsa çıkarın sulukları,takın banyoluğu,su içim falan derken alışır

Bnm kusumda iki aylik olmk üzere ama 20 gun oldu daha geleli konusmya calisiyo galiba ama anlayamadım nasl anlyabilirm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Nasil anlayabilirim ve cabuk konusmasini nasil saglarim

Öncelikle tamamen sizin ilgi ve alakanıza göre değişir benim kuşum çek kırması 2 aylıkken bana geldi 4.5 aylık ve yeni yeni cicikuş aşkım çocuk gibi kelimeler söylemeye başladı
Biz özel olarak karşısına geçip uzun uzun aynı cümleleri söylemedik kendi içinden seçip alıyor
baktıkki konuşacak şimdi yavaş yavaş tekrar ettiriyoruz zaten bıcırık cicikuş aşkım gibi kelimeler kuşlar için temel kelimeler bunlarla başlayabilirsiniz
tabi öncelikle size güven duysun
bence bir kuşun konuşması çok da önemli değil cana yakın olsun ele gelsin neşe saçsın o bile yeter:)

Banyo konusu da türlü yollar var bazı kuşlar su az açıkken altına giriyor
Sprey alıp püskürtebilirsin 6-7 kere üstüne uzaktan rahatsız olmuyorlar
Ya da banyolar ama her kuş ona atlamaz benim kuşum küçücük reçel kabında yıkanmayı seviyor göbeğini bi suya batırıp çıkıyor yapacak bişey yok deneme yanılma hangisini seviyorsa artık suyu gördümü gelir

Ben cok ugrasiom konusmasi icin sadece maviş diyom surekli tekrarliom

Geri