petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bilgi verebilck olan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer albayrak tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ömer albayrak

Muhbbet kuslrı kac aylikken konusur ve banyo yapmasni nasl saglarz veya yapmk istedigni nasl anlarz

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    muhabbetlerin alışması ve konuşması tamamen ilginize ve kuşun konuşma kabiliyetine bağlıdır.bu zamanlarda yıkanmasıda uygun değildir.kendiliğinden girmiyorsa çıkarın sulukları,takın banyoluğu,su içim falan derken alışır

3. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    benim ingiliz oğlan vardı 2 aylıkken konuştu ve şimdi hiç susmuyor söylemediği kelime kalmadı sitede videosu mevcut allah kolaylık versin

4. Ömer albayrak

Bnm kusumda iki aylik olmk üzere ama 20 gun oldu daha geleli konusmya calisiyo galiba ama anlayamadım nasl anlyabilirm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Nasil anlayabilirim ve cabuk konusmasini nasil saglarim

5. ShuTTer

ShuTTer New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle tamamen sizin ilgi ve alakanıza göre değişir benim kuşum çek kırması 2 aylıkken bana geldi 4.5 aylık ve yeni yeni cicikuş aşkım çocuk gibi kelimeler söylemeye başladı
    Biz özel olarak karşısına geçip uzun uzun aynı cümleleri söylemedik kendi içinden seçip alıyor
    baktıkki konuşacak şimdi yavaş yavaş tekrar ettiriyoruz zaten bıcırık cicikuş aşkım gibi kelimeler kuşlar için temel kelimeler bunlarla başlayabilirsiniz
    tabi öncelikle size güven duysun
    bence bir kuşun konuşması çok da önemli değil cana yakın olsun ele gelsin neşe saçsın o bile yeter:)

Banyo konusu da türlü yollar var bazı kuşlar su az açıkken altına giriyor
    Sprey alıp püskürtebilirsin 6-7 kere üstüne uzaktan rahatsız olmuyorlar
    Ya da banyolar ama her kuş ona atlamaz benim kuşum küçücük reçel kabında yıkanmayı seviyor göbeğini bi suya batırıp çıkıyor yapacak bişey yok deneme yanılma hangisini seviyorsa artık suyu gördümü gelir

6. Ömer albayrak

Ben cok ugrasiom konusmasi icin sadece maviş diyom surekli tekrarliom

Sayfayı Paylaş