Karadeniz Pet

Ürünler hakkında bilgi

Ali_06

Meraklı Üye
Muhabbet kusu icin resimlerdeki ürünlerin kullanımı nasıl olmalidir, sakıncalı olan urun var mi?
20181123_001605.jpg
20181123_001547.jpg
20181123_001456.jpg
20181123_001510.jpg

Diazyme haricinde pek de tavsiye edebileceğim ürünler değil.
Sera diropur, ishal kesici bir ürün. İshali kesmek çoğu zaman zararlıdır, çünkü vücuttan dışkılama yolu ile zararlı maddeleri atması gerekir.
Parazit spreyi yerine önce temizlik, etkili olmaz ise sirkeli su, o da fayda etmezse profesyonel ürünler kullanmak gerekir.
Maxisol, pek de kaliteli bir multivitamin değil. Içeriği zengin bir ürün kullanmak daha faydalı olacaktır.

Sera diropur, ishal kesici bir ürün. İshali kesmek çoğu zaman zararlıdır, çünkü vücuttan dışkılama yolu ile zararlı maddeleri atması gerekir.
Parazit spreyi yerine önce temizlik, etkili olmaz ise sirkeli su, o da fayda etmezse profesyonel ürünler kullanmak gerekir.
Maxisol, pek de kaliteli bir multivitamin değil. Içeriği zengin bir ürün kullanmak daha faydalı olacaktır.
Teşekkürler

3 yıllık deneyimle söylüyorum yanlış anlaşılmasın Diazyme haricinde bende tavsiye etmiyorum hele hele parazit ilaçı ile multivitamini kesinlikle. Parazit için sprey kullanma üretim yapan bir tanıdığım toz kullanıyor. sprey kış aylarında sıkıntı çıkarıyormuş kuşlarda bende o yüzden kullanmıyorum. vitamin için eczaneden bebekler için kullanılan vitamin al daha faydalı ismini unuttum şimdi mutlaka diğer arkadaşlar hatırlatacaktır 8 9 lira hem ucuz hemde daha faydalı

Multivitamin konusu bende de sorun. Bebekler icin olan suruplar uyar mi? Yurtdışında yasiyorum. Oradaki ilaclari bulmam cok zor

Multivitamin konusu bende de sorun. Bebekler icin olan suruplar uyar mi? Yurtdışında yasiyorum. Oradaki ilaclari bulmam cok zor
Çocuklar için olan vitamin şurupları olur hani bütün halfabe içeren şurupları varya :) onlardan ben şu şekilde kullanıyorum 2 gün sulukta kalıyor 500 ml su şişesine suyu doldurup 1 çay kaşığı vitamin döküyorum çalkalayın veriyorum Bi sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar YouTube de videoları var kullanım şeklini açıklayan

supravit vardı çocuklar için ama kalkmış sanırım onun yerine polivit kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar, eğer maddi imkanlarınız yeterli ise, kuşlar için hazırlanan katileti bir multivitamin (Nekton, Gervit W, Versele Laga gibi) temin edin, bunun yanında Sambucol ve Immunity ile bağışıklık sistemini destekleyin. Keçiboynuzu özünü de suyuna katmak faydalı olur. Aşırıya kaçmayın, çünkü fazla vitamin, mineral ve enerjiyi bünyenin mutlaka bir şekilde kullanması veya atması gerekecektir.

Geri