Karadeniz Pet

Kuşuma Aldığım Ürünler Hakkında

• Konbuyu başlatan Ferhat Kaya
  • Başlangıç tarihi
F

Ferhat Kaya

Guest
Arkadaşlar muhabbet kuşuma yem aldım ama açık yemlerden çünkü bulunduğum yerde bu ürünleri satan tek yer var ambalajlı yemleri ara sıra getiriyor. Bugün gittim mecburen açık olanlardan aldım. Nasıl sizce? Deep multivitamin diye bir vitamin aldım o nasıl ? Muhabbet kuşum fazla kaşındığı için Exobit marka parazit ilacı oldum bunun hakkında da fikrinizi alayım.
Ve son olarak şu ballı krakerler vardı ama yapıştırııcı ile falan yapıyorlar diye duymustum almadm. Evde yapabilirsem yapacam sanrm.

Ani yem degisimi yapmayin. Kuslar yemiyor. Avi vit cok daha iyidir. Balli krakeri evde yapin. O spreyi ilk defa duyuyorum.

Bunlardan başkasını bulamadım :((

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

Arkadaşlar bakar mısnz lutfen..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

Beyler yardım lutfen..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Kimse yok mu....

elde olanlarla idare edeceksin yada internetten sipariş vereceksin bence

Peki bunları kullanan, bilen var mı ? Nasıl ?

ben acık yem kulanıyorum ama aldım yer tanıdık yemlerini bir kovanını içinde ve herzaman üstü kapalı bir şekilde muafaza ediyor 2 senedir bir sorun yaşamadım :) o kulandın ilaçla hakındada bir bilgim yok malesef

Geri