petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşuma Aldığım Ürünler Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferhat Kaya tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ferhat Kaya

Arkadaşlar muhabbet kuşuma yem aldım ama açık yemlerden çünkü bulunduğum yerde bu ürünleri satan tek yer var ambalajlı yemleri ara sıra getiriyor. Bugün gittim mecburen açık olanlardan aldım. Nasıl sizce? Deep multivitamin diye bir vitamin aldım o nasıl ? Muhabbet kuşum fazla kaşındığı için Exobit marka parazit ilacı oldum bunun hakkında da fikrinizi alayım.
    Ve son olarak şu ballı krakerler vardı ama yapıştırııcı ile falan yapıyorlar diye duymustum almadm. Evde yapabilirsem yapacam sanrm.

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ani yem degisimi yapmayin. Kuslar yemiyor. Avi vit cok daha iyidir. Balli krakeri evde yapin. O spreyi ilk defa duyuyorum.

3. Ferhat Kaya

Bunlardan başkasını bulamadım :((

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

Arkadaşlar bakar mısnz lutfen..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

Beyler yardım lutfen..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Kimse yok mu....

4. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    elde olanlarla idare edeceksin yada internetten sipariş vereceksin bence

5. Ferhat Kaya

Peki bunları kullanan, bilen var mı ? Nasıl ?

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ben acık yem kulanıyorum ama aldım yer tanıdık yemlerini bir kovanını içinde ve herzaman üstü kapalı bir şekilde muafaza ediyor 2 senedir bir sorun yaşamadım :) o kulandın ilaçla hakındada bir bilgim yok malesef

Sayfayı Paylaş