petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir başka muhabbet kuşu sesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kalpsizprens tarafından 19 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumu tek besliyorum ama kuşum bir başka muhabbet kuşunun sesini duyunca çok ötüyor yani ben kuşuma dişi alırsam hiç susmuycak mı ? işte bu soru yüzünden hep ailemle tartışıyoruz bana diyorlar ki baksana üst komşunun dişisini duyor nasıl ötüyor artık biz alsak hiç susmaz diyorlar doğrumudur arkadaşlar bence kuş yalnız diye başka kuş sesi duyunca hiç susmuyor ben diyorum ki biz alsak kuşum bir kaç gün öter sonra alışır diyorum inanmıyolar sizce hep öter mi ? arkadaşlar

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Dısı alırsanız erkek ona kur yapacak dısı de cok az öttüğünden sorun olmayacaktır. Yanı bi nevi disiyi almamıs gibi olacaksınız.

3. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Bu habere çok sevindim yardımların için çok teşekkür ederim

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşlardan mı ? bahsediyorsunuz olmadı hint bülbülüne geçerim onlar çok ses yapmıyolarmış doğrumudur

Sayfayı Paylaş