petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir konuda yardim talebi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Ceyhun GÖKMEN tarafından 24 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kuslarimi kendi cabalarimla ciftlestiremiyorum.suni dollenme yontemi ile bana avcilar civarinda yardimci olabilecek arkadas varmidir acaba yada danisabilecegim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çiftleşmediği halde boş yumurta gelip dişi yatıyor mu?
    Dişi kuluçka modunda değilse suni döllenme denen şey işe yaramayacaktır.

3. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Ceyhun kardes ben suni dollenmeyi muhabbet kuslarinda veya coklu yumurta yapan hayvanlarda onermiyorum.Bu gibi seyler dogaya birakilmali ha yok ben birtane yavru alayim dersen amenna.Suni dollenme nasil yapilir hic bilgim yok.Yalniz bilimsel acidan bakarsak kuslar her yumurta yapmadan once esiyle ciftlesirki dollenme olsun.Yani coklu yumurta icin her yumurtanin bir gun sonrasi dolleme yapmak gerek :)

4. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0

levent abi hic yumurta yok.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş