Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumu evde bıraktım

Dudukuş

Yeni Üye
Merhaba. Kuşumu bu cuma günü akşam evde bıraktım kafesini temizledim, suyunu yemini doldurdum ağzına kadar. Bugün komşuyu gönderecektim kontrol etsin diye anahtarı kaybetmiş. Eve pazar günü akşam döneceğim. Kuşuma bir şey olmuş mudur çok huzursuzum. Cuma akşamı gittim pazar akşamı döneceğim küser mi bana çok alışkındı. Yanıma alacaktım fakat hava çok soğuk diye kıyamadım hasta olur diye fakat şimdi de içim çok huzursuz. Daha önce böyle bırakanlar varsa cevaplarsa sevinirim

Merhaba, 2 günden bir şey olmaz merak etmeyin. Kafes tülü vs olmasın bıraktığınızda yani kanamalı bir kaza olmadıkça kalır güzelce, içiniz rahat olsun.
Kafes tülü hiç takmıyorum zaten. Akıllı yemliği vardı onu ağzına kadar doldurdum. Suyunu da doldurdum. Bu gece de yalnız kalacak yarın akşam gideceğim eve. Umarım bir şey olmamıştır ya çok korkuyorum

Kafes tülü hiç takmıyorum zaten. Akıllı yemliği vardı onu ağzına kadar doldurdum. Suyunu da doldurdum. Bu gece de yalnız kalacak yarın akşam gideceğim eve. Umarım bir şey olmamıştır ya çok korkuyorum
Gönlünüzü ferah tutun. Önleminizi aldıysanız sorunsuz kalır. Bebek kamerası alabilirsiniz böyle durumlar için.

Geri