Karadeniz Pet

Bir kuş daha yakaladım :)

Hüseyin

Meraklı Üye
Bu kuşu sabah kuşlarımın kafesinin üstünde gördüm ve tuttum cinsi nedir ?

Ekli dosyalar

• rsdff.jpg
    rsdff.jpg
    18.1 KB · Görüntüleme: 87
Hayırlı olsun ama resim yok hüseyin bey

yükledim resmi ilk unutmustum :)

Cinsi dışı bence kahverengi ise kızışmıs dışı die

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki 1 erkegın yanına 2 dişi koyabılırmıyım daha öncede parkda arkadaşlarla otururken 1 mavi cekoslovak dişi gordum onuda tuttum şimdi bide bu geldi koysam olurmu?

Es olan kuşların yanına koyma bence kavga eder belki onu ben bilmem [emoji16]

Sokakta nasıl tuttun parkta [emoji3]

Adana bildiginiz üzere sıcak hayvan galiba çok yorulmuş çimlerin arasina indi gittim bi baktım ölmek üzere ayakda duramıyor aldım koştum eve biraz su içirdim kendine geldi ısırmaya felan başladı erkek kuşumun yanına saldım biraz durdu öyle kavga edeceklermi diye izledim bişe yapmıyor erkek yem yedi sonra kız 3 gündür bende iyi anlaşıyolar erkek kuşum elimden inmezdi omruma konardı şimdi yem vermek için bile kafese alimi koydurmuyor ısırıyor konuşmayıda bıraktı geldi geleli sadece ötüyor kur yapıyor kıza yem cıkarıyor :D

koyma yanlarına kavga ya sebep olur. maşallah 1 yaşına yakın tüy döneminde olan bir yerli dişi yakalamışsın hayırlı olsun gayet sağlıklı gözüküyor

bu dişiye kafes alim bi tane ayrı kafese koyim geldi yanıma kadar sokaga salmak yeniden yakışmaz

Teşekkür ederim saolun abilerim :)

bu dişiye kafes alim bi tane ayrı kafese koyim geldi yanıma kadar sokaga salmak yeniden yakışmaz
doğa da yaşayamaz zaten muhabbet. 1 ay bırak tek kalsın alışsın ortama beslensin kendini toparlasın uygun bir eş alırsın ondan sonra yaşında olan

Abi bunlar heralde benim kaçan kuşun çocukları ya benim bir kuş vardı adı dayı ben kuşu elime alıştırmıştım kuzenlerimin elinede veriyodum geldiklerinde seviyordu her insana yaklaşırdı hiç korkmazdı kucuk kuzenlerim balkonda kuşu açmışne kadar alışık olsada kaçmış sonra teyzem gilin binasının önünde yuva görmüş annem muhabbet kuşu yavrusuydu onlar dıyor benim dişi kuşla erkek kuş 1 2 ay once yine balkona geldi ben yatıyom içerde sesini duyunca balkona cıktım kactılar tutamadım onların yavrusu diye tahmin ediyorum abi 2 gun once yine mavi bi tane görmüş arkadaşlar

nasip kısmet bilemeyiz inş odur :)

inşallah onun cocuklarıdır kuş kaçıran arıyan felan da yok ben buna bir kafes alim çiftin yanına koymıyım kavga cıkmasın

Bu benim kusunla ayni cins.. Sari beyaz karisik renk ama sirti mor renkli kafasinda gri cizgiler

ırkı nedir acaba

ırkı nedir acaba

Valla irki hakkinda hic bir fikrim yok.. Bende birinden aldim iste.. Essiz bir muhabbet kusu renk deseni cok guzel iste..

Geri