Karadeniz Pet

Bir Sorum Olacak ?

safak0

Meraklı Üye
Bir sorum olacakda konu adına uygun bir şey gelmedi :) Bende 2 muhabbet kuşu var biri erkek biri dişi 2 aylıkdan belli beraberler resimlerini falan atmışdım buraya kızışmışlar kafeslerınde yuvalıkları falanda var yakında yavruları olur inş onu bekliyoruz öyle de ben kuşlara evin bir odasını ayırdım öyle bakıyorum yer geniş bunlar çiftleşme aşamasında oldukları için pek yaklaşmıyorum yemlerini sularını veriyorum arada salıyorum genellikle salınıklar hatta 1 hafta kadar falan serbest duruyorlar her gece kafeslerine girerler ama soruma gelicek olursak şuan odaya bir muhabbet kuşu daha alsam bir sorun olur mu yada sultan papaganı almak istiyorumda yerımde var yaşı fark etmeden alıp eğitmek istiyorum oda insanlara alışık olsun diye diğer kuşlarıdan ayrı bi kafesim daha var ama sonuç olarak aynı odadalar bir sorun olur ? arada beraberde salınık kalma durumlarında falan bir bilginiz var mı teşekkür ederim şimdiden :)

sultan papağanı biraz agresif olabilir bende de vardı sorun çıkarınca göndermek zorunda kaldım maalesef.. çok küçük yavru alırsanız ve göz kulak olablirseniz sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Geri