petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir türlü anlamıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bedirhan KARAKOÇ tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar kuşumu 23.02.2014 de aldım o günden bugüne :

23.02.2014
    kuşumu getirdim kafesine koyarken kaçtı camın önüne kondu alıp kafesine koydum

24.02.2014
    kuşa kafesin içinde merdiven yaptım elime alıştı kapıdan kaçıp tavandan dolabın üstüne çıktı alıp kafesine koydum

25.02.2014
    bugün dışarı saldım parmağımdan az indi biraz odada tur atıp parmağıma döndü 4 saat serbestdi

27.02.2014
    kafamdan inmiyordu elimden yem yiyordu

1.03.2014
    dışkısını yemeye başladı

5.03.2014
    şuan çok mutsuz görüyorum gündüz kafamdan alacakken kafamdan atladı elimi çarptım yanlışlıkla kuş yastığa kondu biraz korkmuş görünüyordu akşam (az önce) yine saldım sessiz sessiz elimde duruyordu eğitime nasıl devam edeceğim bilmiyorum ötmüyor korkmuş görünüyor :( aynı zamanda kanatlarını hafif açıp titretiyor

2. ismail baktır

bi kaç gün rahat bırakın bazen strese girebiliyorlar sıkıntıya girecek bi durum gözükmüyo gibi şimdilik

3. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    yorumun için teşekkür ederim stresten çıkması için ne yapmam lazım?

4. behcetik

behcetik Guest

vitamin verip arkadaşın dediği gibi kendi haline bırakmalısın bide bol bol konuş

5. ismail baktır

bi kaç gün kendine bırak yeter ama durumunu takip et belli ki o çarptığında çok korkmuş

Sayfayı Paylaş