petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir türlü anlıyamadım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih Türk tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih Türk
    Gizli

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 bucuk aydan fazla eşe attıgım kuşlarım bir türlü çiftleşme olmadı kavga felan yok çok degıl ama bazen öpüşmeler oluyor vitaminde veriyorm yuvalık felanda var dişi kuş bazen yuvalıga giriyor duruyor duruyor çıkıyor erkek izliyor yuvalık tunegınde ne yapmalıyım arkadaşlar yardımcı olursanız
    Şimdiden teşekkürler..

2. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Resim yanıltıcıda olabilir diye düşünüyorum,soldaki kuşunuzunda cerede beyazlık var sanki dişide olabilir,yada resimden dolayı böyle görünüyordur. Daha belirgin netbir resim varmı acaba.

3. Fatih Türk
    Gizli

erkeginmi ceresi ? çekiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

bu sefer flaşı kapadımda çektim soldaki bu

4. Gürhan TUNCA

Gürhan TUNCA New Member

Beğenileri:
    0
    bu kuş bariz erkek bir kuş cinsiyetlerde sorun yok galiba biraz daha zaman lazım..

5. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    disi kusunuz kizismamis..nacizane tavsiyem her gun havuc vermeniz olacaktir

6. Fatih Türk
    Gizli

valla bilmiyorm 2 bucuk ayı geçti yan yanalar bu kadar uzayacağını tahmin etmemiştim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

üstelikle hep dişi istekli dişi gidiyor yanına erkek korkuyor atlıyor tünekten değiştirmeyi düşünüyorum erkegi dişinin 1 keresinde üstüne çıktıgını bile gördüm :S

7. utku yalçın
    Gizli

Dişiye erkek değilde erkeğe dişi atın haftada 2kez mama verin yemlerinde nijer tohumuda olsun mümkünse 1 çift kuş daha koyun yanlarına mümkün değilse yavru kuş sesi dinletin

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Gürhan TUNCA

Gürhan TUNCA New Member

Beğenileri:
    0
    utku arkadaşıma katılıyorum rendırda çekilmiş güzel bir mama işinize yarayabilir.içinde bisküvi havuç ve yumurta olursa dahada makbuldür.birazda zamana bırakarak istediğniz sonuca biran önce ulaşırsınız inşallah bol yavrular dilerim...

9. Fatih Türk
    Gizli

Bunuda denicem 2 hafta buda olmazsa erkegi değişcem dişi kızışmış erkek pas atmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için :)

10. utku yalçın
    Gizli

Çok kısa bir tarif vereyim size mama için; haşlanmış yumurta 1 tatlı kaşığı irmik 2 bebe bisküvi çeyrek tuzsuz etimek (bebekler için olandan) bir miktar havuç bir miktar fındık ve ceviz daha ne olsun :) güzel haberleri bekliyoruz 4-5 hafta kadarda bir süre verin

11. Gürhan TUNCA

Gürhan TUNCA New Member

Beğenileri:
    0
    erkek dişinin etrafında fır dönmesi lazım normal şartlarda.en güzel hareketlerini baştan çıkarıcı kurlarını dişiyesergiler çiftleşme öncesi.küçük bir ihtimal ise dişi ya kendini hazır hissetmiyor yada erkeği benimsememiş olabilir.yapılan önerileri değerlendirin yinede sonuç alamazsanız ya erkeği ya dişiyi değiştirin derim.

12. Fatih Türk
    Gizli

Çok Saol kardeşim bunları hepsini karıştırıp yemliğinemi atıyım yoksa tabana tabaktamı koyuyum ?

13. utku yalçın
    Gizli

Mamalıklar var petshoplarda ondan alıp koyun içine

Sayfayı Paylaş