Karadeniz Pet

Bir türlü anlıyamadım

• Konbuyu başlatan Fatih Türk
  • Başlangıç tarihi
F

Fatih Türk

Guest
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 bucuk aydan fazla eşe attıgım kuşlarım bir türlü çiftleşme olmadı kavga felan yok çok degıl ama bazen öpüşmeler oluyor vitaminde veriyorm yuvalık felanda var dişi kuş bazen yuvalıga giriyor duruyor duruyor çıkıyor erkek izliyor yuvalık tunegınde ne yapmalıyım arkadaşlar yardımcı olursanız
Şimdiden teşekkürler..
ugxuk.jpg

Resim yanıltıcıda olabilir diye düşünüyorum,soldaki kuşunuzunda cerede beyazlık var sanki dişide olabilir,yada resimden dolayı böyle görünüyordur. Daha belirgin netbir resim varmı acaba.

erkeginmi ceresi ? çekiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

bu sefer flaşı kapadımda çektim soldaki bu
uh1yz.jpg

bu kuş bariz erkek bir kuş cinsiyetlerde sorun yok galiba biraz daha zaman lazım..

disi kusunuz kizismamis..nacizane tavsiyem her gun havuc vermeniz olacaktir

valla bilmiyorm 2 bucuk ayı geçti yan yanalar bu kadar uzayacağını tahmin etmemiştim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

üstelikle hep dişi istekli dişi gidiyor yanına erkek korkuyor atlıyor tünekten değiştirmeyi düşünüyorum erkegi dişinin 1 keresinde üstüne çıktıgını bile gördüm :S

Dişiye erkek değilde erkeğe dişi atın haftada 2kez mama verin yemlerinde nijer tohumuda olsun mümkünse 1 çift kuş daha koyun yanlarına mümkün değilse yavru kuş sesi dinletin

Sent from my iPhone using Tapatalk

utku arkadaşıma katılıyorum rendırda çekilmiş güzel bir mama işinize yarayabilir.içinde bisküvi havuç ve yumurta olursa dahada makbuldür.birazda zamana bırakarak istediğniz sonuca biran önce ulaşırsınız inşallah bol yavrular dilerim...

Bunuda denicem 2 hafta buda olmazsa erkegi değişcem dişi kızışmış erkek pas atmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için :)

Çok kısa bir tarif vereyim size mama için; haşlanmış yumurta 1 tatlı kaşığı irmik 2 bebe bisküvi çeyrek tuzsuz etimek (bebekler için olandan) bir miktar havuç bir miktar fındık ve ceviz daha ne olsun :) güzel haberleri bekliyoruz 4-5 hafta kadarda bir süre verin

Sent from my iPhone using Tapatalk

erkek dişinin etrafında fır dönmesi lazım normal şartlarda.en güzel hareketlerini baştan çıkarıcı kurlarını dişiyesergiler çiftleşme öncesi.küçük bir ihtimal ise dişi ya kendini hazır hissetmiyor yada erkeği benimsememiş olabilir.yapılan önerileri değerlendirin yinede sonuç alamazsanız ya erkeği ya dişiyi değiştirin derim.

Çok Saol kardeşim bunları hepsini karıştırıp yemliğinemi atıyım yoksa tabana tabaktamı koyuyum ?

Geri